Te innowacyjne zabiegi przyciągną nowych Klientów

Dzisiejszy świat wymaga od nas ciągłego ulepszania. Bez względu na to, czy mówimy o swojej karierze, rozwoju czy wyglądzie – chcemy być coraz lepsi, mądrzejsi, piękniejsi. I nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Wy, chcąc zadbać o samopoczucie klientów, też stawiacie na nowoczesne rozwiązania i zabiegi. Zobaczcie, w co warto zainwestować, by przyciągnąć nowych klientów do Waszych salonów i gabinetów.

Bye, bye, tłuszczyku!

Zrzucanie kilogramów to zmora nie tylko kobiet. Mężczyźni również pracują nad swoimi ciałami, by poprawić kondycję i świetnie wyglądać. Co możecie im zaproponować, żeby pomóc w walce ze zbędnym tłuszczem? Zabieg kriolipolizy zbiera aktualnie mnóstwo pozytywnych opinii ze względu na swoją efektywność. Polega on na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane z organizmu w procesie metabolizmu. Postawcie na wysokiej jakości urządzenie do wykonania tego zabiegu, by Wasi Klienci byli zadowoleni i polecali Was swoim przyjaciołom 🙂

Pamiętajcie, żeby przez zabiegiem przeprowadzić dokładny wywiad z klientem.

Włączcie światło!

A dokładniej, zainteresujcie się technologią A.L.T (Accumulative Light Torrent, czyli Akumulacyjny Impuls Światła). Najciekawsze w niej jest to, że ma różne zastosowania: usuwa zbędne owłosienie, wygładza zmarszczki, pomaga w leczeniu przebarwień skóry. Jedno urządzenie można dostosować do różnych zabiegów, dzięki czemu Wy oszczędzacie pieniądze, a Wasi klienci mogą od Was oczekiwać kompleksowej opieki dotyczącej rozwiązania ich problemów. Pewnie nie muszę Wam o tym mówić, ale jak to mawia moja babcia – przezorny zawsze ubezpieczony 😉 Pamiętajcie, żeby przez zabiegiem przeprowadzić dokładny wywiad z klientem. Zapoznajcie się ze wszystkimi przeciwwskazaniami. Dla ich bezpieczeństwa.

Bądźcie na fali

Zagłębcie się w temat terapii falą uderzeniową. Sprzęt do tego zabiegu umożliwia redukcję cellulitu i modelowanie różnych partii ciała. A jak to dokładnie działa? Energia płynąca z promieniujących fal uderzeniowych silnie wpływa na strukturę kolagenu oraz tkanki łącznej skóry. Dzięki temu, organizm zaczyna wytwarzać kolagen. A wszyscy wiemy, że to jego niedobór powoduje starzenie się i utratę jędrności skóry. Co bardzo ważne dla osób poddających się tej terapii – efekty są widoczne już po kilku zabiegach.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
EPTADERM
EPTADERM EPTADERM jest szwajcarską marką dermokosmetyków, specjalizującą się zarówno w dermatologii klinicznej,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.