Dłonie i Stopy

Dbajmy o nie o każdej porze roku. Ta rada szczególnie dotyczy stóp, o których potrafimy praktycznie zapomnieć, gdy mija lato i przestajemy chodzić w sandałach. Zarówno dłonie, jak i stopy wymagają całorocznej pielęgnacji, by pozostały jedwabiście miękkie i gładkie. Poznaj nasze propozycje produktów i usług zapewniające zdrowy i piękny wygląd bez względu na to, czy za oknem świeci słońce, czy pada śnieg.

magnolia_logo
mollon_log
naglar_logo
strino_logo
tiande_logo

Co znajdziesz w tym dziale?

Dział Dłonie i stopy to z jednej strony kompleksowa pielęgnacja, a z drugiej dbałość o estetyczny wygląd. Nie może więc tutaj zabraknąć lakierów do paznokci! Zarówno klasycznych, jak i hybrydowych. Na tej strony łączymy dbałość o nawilżanie i regenerację dłoni i stóp z ich stylizacją na różne okazje.

W artykule „Manicure tytanowy — niepowtarzalna i trwała stylizacja paznokci” zdradzamy, dlaczego profesjonaliści z branży polubili tę nowoczesną metodę. ”Profesjonalny i piękny manicure hybrydowy” to z kolei tekst dla tych, którzy chcą poznać nowe lakiery zachwycające bogatą paletą odcieni. Na naszym blogu nie tylko odpowiadamy na pytania, jakie codziennie nasuwają się podczas pracy w salonie, ale też podpowiadamy konkretne produkty.

Wszystkie pochodzą ze sklepów internetowych naszych zaufanych Partnerów. Dlatego możesz mieć pewność, że kosmetyki do pielęgnacji, lakiery do paznokci, urządzenia i akcesoria sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.