Włosy

Kręcone, proste, a może zachwycające kaskadą fal? O wszystkie należy dbać, by odwdzięczyły się zdrowym blaskiem. Odkryj propozycje kosmetyków, urządzeń, akcesoriów i usług, dzięki którym zatroszczysz się o włosy klientek, nie zapominając o swoim komforcie. Poznaj konkretne polecenia zaufanych marek oraz praktyczne wskazówki do zastosowania w salonach fryzjerskich i w domowym zaciszu.

Produkty do pielęgnacji włosów

Nasze Rekomendacje

Polecane Firmy

agn_logo
arganicare_logo
kublin_logo
magnolia_logo
stapiz_logo

Co znajdziesz w tym dziale?

Dział Włosy dedykujemy przede wszystkim profesjonalnym fryzjerom, jednak proponujemy też dawkę merytorycznej wiedzy wszystkim pragnącym zadbać o włosy w domowych warunkach. Przedstawiamy też produkty i usługi naszych Partnerów, którzy pragną zadbać o nowoczesne fryzury, zawsze w zdrowym wydaniu.

Zajrzyj do naszego artykułu „Serum, maska oraz szampon idealne do pielęgnacji włosów”, w którym prezentujemy sprawdzone kosmetyki o bezpiecznym składzie. Możesz ich używać zarówno w salonie, jak i w domu. Z kolei tekst „Profesjonalne szkolenia fryzjerskie na miarę potrzeb” kierujemy do specjalistów z branży fryzjerskiej, którzy szukają możliwości poszerzenia swoich usług i zdobycia nowej wiedzy.

Zapraszamy cię do skomplikowanego, ale jednocześnie wdzięcznego świata włosów. Od pielęgnacji, poprzez koloryzację i cięcia, aż po kursy. Tutaj czekają wskazówki od A do Z, dzięki którym poznasz ciekawe nowinki i uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.