SQT Biomicroneedling

SQT Biomicroneedling - produkty SQT

Kosmetyki coraz częściej zawierają substancje, które nie zostały pozyskane w laboratorium. W naszej branży najważniejsza jest jakość. Oferujemy produkty SQT, które w połączeniu z wiedzą profesjonalistek zrewolucjonizują podejście do kosmetologii, medycyny estetycznej oraz pielęgnacji skóry.

Produkty zabiegowe SQT swoje wyjątkowe działanie zawdzięczają głównemu składnikowi, jakim jest zhydrolizowana gąbka słodkowodna Spongilla Spicule, występująca m.in. w jeziorze DongJiang w mieście Chenzhou, gdzie panuje subtropikalny wilgotny, monsunowy klimat, a jakość wody w jeziorze odpowiada I poziomowi krajowej wody pitnej. W efekcie produkty SQT są hydrolitem najczystszego organizmu na świecie.

Jaka jest różnica między SQT a Spikulami Wodorostów, Alg, Koralowsów?

Spikule SQT są bliskie 100% czystości, w przeciwieństwie do produktów na bazie wodorostów, alg czy koralowców, w których zawartość tych składników to tylko około 20%, reszta to mikroorganizmy planktonowe, martwe gałęzie, opadłe liście i inne zanieczyszczenia. SQT to zasadniczo nienaruszone spikule o długości od 200 do 300 mikronów, które docierają do warstwy podstawowej skóry i stymulują samoleczenie i regenerację ludzkich komórek.

Tak doskonałe spikule tworzą mikrokanały, które są idealną drogą do skóry właściwej dla składników aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, beta-gluken, fibronektyna, peptydy i wiele innych składników zawartych w produktach SQT. Natomiast igły z wodorostów, koralowców są złamanymi igłami, które są najczęściej używane do mikrodermabrazji i mają słabą zdolność do stymulowania podłoża

Dlaczego SQT jest innowacyjne?

Podczas jednego zabiegu 3 mln naturalnych mikroigieł krzemionkowych jest wprowadzanych bezpośrednio do warstwy właściwej skóry poprzez masaż dłoni, mikroigły penetrują warstwę rogową naskórka, inicjują podskórne mikrokrążenie i wspomagają metabolizm skóry. Przenikają głęboko do warstwy skóry właściwej, gdzie stymulują podział podstawowych komórek macierzystych.

Przyspieszają naturalne złuszczenie starych komórek, wspomagają produkcję kolagenu i elastyny. Zestawy Zabiegowe SQT odpowiadają na większość problemów skórnych, pomagają osiągnąć regenerację komórek w warstwie rogowej naskórka w krótkim czasie 5-7 dni. Znacznie poprawiają wchłanianie składników odżywczych.

Zestawy

Zestaw Odmładzający SQT wskazany dla skóry tłustej, mieszanej, suchej i wrażliwej, z wyraźnymi oznakami starzenia, zmarszczkami, zwiotczałej. Działa przeciwstarzeniowo, ujędrniająco
i liftingująco, poprawia elastyczność skóry, remodeluje i odmładza.

Zestaw Rewitalizujący SQT przeznaczony jest dla skóry z przebarwieniami posłonecznymi lub hormonalnymi, zmęczonej, z widoczną utratą jędrności, przywraca równowagę hydrolipidową.
Wyrównuje koloryt, doskonale sprawdza się dla skóry wrażliwej.

Zestaw Naprawczy SQT jest wskazany dla aktywnego trądziku i śladów po trądziku, trądziku różowatego, cery problematycznej z rozszerzonymi porami. Idealnie sprawdza się dla cery tłustej i mieszanej lub z poważnymi problemami z teksturą.

SQT Biomicroneedling to zwycięzca plebiscytu w kategorii INNOWACJA, organizowanym przez prestiżowy, 43. Kongres i Targi LNE.