Medilab

Medilab
Medilab — dbamy o wysoką jakość naszych produktów

Nasz asortyment środków dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, a każdy z produktów to doskonałe połączenie wysokiej jakości, dostosowania do polskich realiów i niskiej ceny. Poprzez prowadzone szkolenia propagujemy najnowocześniejsze światowe standardy z zakresu higieny. Kontakt z autorytetami w tej dziedzinie w kraju, jak też na forum międzynarodowym pozwala nam na podnoszenie własnej wiedzy i przekazywanie jej innym.

Medilab — poznaj nas bliżej

Produkty, w które zaopatrujemy naszych klientów są zawsze starannie dobierane na podstawie trzech kluczowych cech: doskonałej jakości, dostosowania do potrzeb polskich odbiorców i korzystnej ceny.

Medilab — gwarantujemy obsługę najwyższej jakości

Dbamy o to, aby pozostawać w ścisłym kontakcie z dostawcami. Uczestniczymy aktywnie          w rozwijaniu marki producenta. Organizujemy działania marketingowe w Polsce, zapewniając sieć dystrybucji dostosowaną do specyfiki produktów.

Potrafimy trafnie ocenić potrzeby polskiego rynku. W ciągu trzech dekad działalności zgromadziliśmy duże doświadczenie i dzięki temu produkty wprowadzane na rynek przez naszą firmę odnoszą sukces. Od ponad 30 lat cieszymy się opinią godnego zaufania, stabilnego partnera handlowego, zarówno wśród producentów, jak i odbiorców w Polsce. Na umocnienie tej opinii pracujemy każdego dnia.

medilab4

medilab1

medilab2

medilab3


Poprzednie
Następne

tel. (85) 747 93 00
kancelaria@medilab.pl
ul. Niedźwiedzia 60,
15-531 Białystok

Tags from the story
Stworzone przez
Więcej od Dawid Szynalewski
Trementi
Usługi szkoleniowe o najwyższym standarcie z dofinansowaniem Instytut Kosmetologii Stosowanej TREMENTI wychodząc...
Czytaj więcej