Cellu Shot

Stratosphere-Cellushot


cellu shot maszyny


logo cellu shot

Stratosphere-Cellushot produkcja skutecznych urządzeń kosmetycznych dla salonów kosmetycznych.

Stratosphere-Cellushot poznaj naszą historie i rozwój

Myśl o założeniu firmy powstała dzięki pojawieniu się na świecie nowej technologii wykorzystywanej do skutecznego masażu antycellulitowego, poza tym technologia ta nie została opatentowana w Niemczech. Prace nad prototypowym masażerem trwały dwa lata, a wprowadzenie produktu do produkcji zajęło kolejny rok. W tym czasie zmieniła się lokalizacja firmy. Pomieszczenia biurowe i produkcyjne zostały przeniesione z Pulsnitz do Drezna.
Podczas rozwoju prac nad urządzeniem, na rynku pojawiło się kilku producentów stosujących podobną lub bardzo bliską technologię. Jednak lata spędzone na opracowywaniu produktu przez SBT GmbH umożliwiły stworzenie czegoś wyjątkowego..

Stratosphere-Cellushot to najwyższa jakość

Jednym z kluczy do przyszłego sukcesu było bezkompromisowe podejście do wyboru komponentów.
Dla przykładu: jako “serce” nowego urządzenia wybrano w Niemczech silnik na zamówienie.
Jego cena była 30 razy wyższa niż podobny produkt chińskiego pochodzenia zainstalowany w urządzeniach konkurencji. Kulki silikonowe, wykorzystywane w masażerze Cellushot, musiały być wykonane z silikonu medycznego najwyższej jakości. Technologia produkcji takich kulek wymusza pojedynczą produkcję z bardzo wysokim udziałem kosztów pracy i precyzją wykonania. Z tych powodów kulki silikonowe zostały również wprowadzone do produkcji w Niemczech. Postanowiliśmy, że obudowa rękojeści nie może być plastikowa, ale aluminiowa, co znacznie zwiększa żywotność produktu i zapewnia dokładnośćpracy.
Na początku produkcji system zarządzania jakością ISO został wprowadzony natychmiast na wniosek założyciela firmy. Zapewnia to najwyższy poziom dyscypliny produkcji i zgodność z normami jakości.

Sprawdzona skuteczność

Najważniejszym źródłem sukcesu w działaniu naszego nowego urządzenia jest wysoka intensywność masażu skóry olejem. Dzięki temu udało się stworzyć urządzenie, które stało się niezastąpionym asystentem specjalisty od masażu estetycznego. Urządzenie, które zostało utworzone w końcu przekroczyło wszelkie oczekiwania. Pierwsze wyniki prac otrzymały tak pochlebne oceny, że postanowiono przetestować urządzenie w znanym laboratorium Dermscan, gdzie francuskie urządzenie LPG zostało przetestowane trzy lata wcześniej, aby sprawdzić jego skuteczność. Wyniki tego badania utwierdziły nas w przekonaniu, że z owoców czterech lat pracy powstało urządzenie wyjątkowe w swojej klasie. Możesz zapoznać się z wynikami tych badań tutaj.

cellu shot zabiegi

cellu shot

cellu shot zabieg

cellu shot maszyna


Poprzednie
Następne

tel. + 48 534 471 628
info@cellushot.pl

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Diana Cosmetics
Głęboko nawilża, dodaje blasku i uzupełnia ubytki poprzez tworzenie z cysteiną.
Czytaj więcej