Jakie lakiery hybrydowe wybrać?

Manicure hybrydowy jest już bardzo powszechny. Część z nas korzysta z usług profesjonalnych salonów kosmetycznych, a niektóre z nas same zaopatrują się w bazy, lakiery i lampy LED, po to, by przygotować swoje paznokcie w domowym zaciszu. Firma Nails Company przychodzi z rozwiązaniami zarówno dla profesjonalistek, jak i tych kobiet, które starają się swój manicure wykonywać samodzielnie. Ja ich lakiery sprawdzę razem z Karoliną, która zajmuje się stylizacjami paznokci. Czy nasza ocena okaże się pozytywna?

Żegnamy to, co stare!

Na początek musiałyśmy się pozbyć mojego starego manicure’u, którego stan był dość opłakany. Niestety okazało się, że poprzednie lakiery, jakich używałam nie wpłynęły dobrze na kondycję moich paznokci i liczyłam na to, że baza zdziała cuda. Na szczęście się nie przeliczyłam, bo już po pierwszym etapie, moje paznokcie były gotowe na dawkę koloru!

Jakie kolory są najmodniejsze?

Od ilości kolorów w ofercie Nails Company może rozboleć głowa, bo wybór jest naprawdę trudny. Zawsze, gdy wybieram sobie, jak będzie wyglądał mój ostateczny manicure, kilka razy zmieniam zdanie, co do koloru. Czasami podziwiam moje manicurzystki za to, że nie denerwują się na moje niezdecydowanie. Tym razem myślałam, że wybór będzie prostszy, ponieważ zdecydowałam, że na pewno będzie to coś w odcieniach różu.
Nic bardziej mylnego, ponieważ Nails Company faktycznie podesłało do mnie lakiery w różowych odcieniach, jednak nie 1, a aż 9 lakierów z kolekcji PinkFiction! Uznałam więc, że moje pierwsze spotkanie z lakierami tej marki zakończy się tym, że paznokcie będę miała pomalowane na 2 odcienie.


PinkFiction

Aż 12 kolorów lakierów hybrydowych z tej serii znajdziecie…


Teraz Karolina mogła już przystąpić do działania. Na bieżąco podpytywałam ją o to, jak podoba jej się jakość tych lakierów. I za każdym razem dostawałam bardzo pozytywną opinię. Konsystencja lakieru nie jest zbyt gęsta, przez co udawało jej się od razu nakładać odpowiednią ilość. Dzięki temu Karolina nie musiała nakładać wielu warstw lakieru i paznokcie wyglądały dużo bardziej naturalnie 🙂

Utrwalamy nasze dzieło

Po nałożeniu lakieru przyszedł czas na magiczne działanie lampy LED. Wystarczyło kilka krótkich minut, by mój kolor paznokci został utrwalony. A utrwalił się na bardzo długo, ponieważ ten piękny efekt pracy Karoliny utrzymał się na moich paznokciach dokładnie przez miesiąc. Aż żal było mi tego, że paznokcie tak szybko rosną i musiałam po miesiącu zmienić ich kolor. Na szczęście Nails Company zadbało o to, bym miała zapas kolorów na najbliższe miesiące 😉

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
strino
Strino Zakochaj się w lakierach hybrydowych Strino! Pozytywnie zaskoczy cię nie tylko...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.