Profesjonalne szkolenia dla fryzjerów

uważnie słuchający kursanci podczas szkolenia fryzjerskiego
Ojjj, jak ja się niezmiernie cieszę, że czytacie to co Wam piszę. Cieszy mnie każdy jeden odzew.

Ostatnio nawet odezwała się do mnie znajoma fryzjerka. Choć ja z fryzjerstwem niewiele mam wspólnego, ale pomimo tego, Krystyna stwierdziła, że jestem odpowiednią osobą by opowiedzieć wam o … szkoleniach dla fryzjerów. Krysia jest świetną fryzjerką z naprawdę wieloletnim stażem i wciąż dużo się szkoli, bo lubi podążać za najnowszymi trendami. I te szkolenia dla fryzjerów, o których Wam za moment opowiem, określiła jako najlepsze, na jakich kiedykolwiek była. 

Zatem uwaga… właśnie staje się ustami Krystyny… (brzmi jak głos prawie z zaświatów;) )

SZKOLENIA DLA FRYZJERÓW – WYBIERAJ TE NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWE

upinanie sekcji włosów na modelce

No właśnie. Dobre stwierdzenie. Jakie to są te „najbardziej wartościowe”. Z punktu widzenia fryzjerki, która ma tych szkoleń, na swoim koncie bardzo dużo. Nie wszystkie są godne uwagi, nie wszystkie warte są wydanych złotówek. Ale wśród nich są takie, na które zawsze warto iść. Są takie szkolenia dla fryzjerów, takie punkty szkoleniowe, gdzie nie patrzy się na cennik, bo to staje się mało ważne. Bo wiadomo, że jakość oraz ogrom wyniesionej wiedzy oraz praktycznych umiejętności co przerodzi się w zadowolenie klientów jest po prostu nie do wycenienia.

szkolenie fryzjerskie

Wiedza i umiejętności są bowiem bezcenne. Zapewne jesteście ciekawi o jakim ośrodku szkoleniowym mówi Krystyna. Puchałka Hair Academy to miejsce stworzone z pasji. To miejsce, gdzie praktyka idzie w parze z doskonałym nauczaniem. To właśnie tam, moja koleżanka fryzjerka, uczestniczyła w szkoleniach, o których dziś Wam opowiadam. 


grafika informacyjna o szkoleniu

Szkolenie

Klasyfikacja Geometrii Strzyżeń Damskich


KLUCZ DO SUKCESU – SZKOLENIA DLA FRYZJERÓW U PUCHAŁKA HAIR ACADEMY

wydzielanie sekcji włosów

Pierwsze z nich, to Klasyfikacja geometrii strzyżeń damskich. Jest to wyjątkowy, nowy moduł szkoleniowy, nowych technik strzyżeń damskich z określeniem na typy osobowości.
Są to nowoczesne, potrzebne każdemu fryzjerowi moduły fryzur. Oparte na zdobytym, wieloletnim doświadczeniu na rynku polskim i zagranicznym właścicieli Puchałka Hair Academy. To właśnie pozwoliło stworzyć autorskie projekty gotowych fryzur najmodniejszych w sezonie 2021/2022. To dwudniowe, bogate w wiedzę i zajęcia praktyczne szkolenie da umiejętności tworzenia fryzur od klasyki po awangardę.

szkolenie fryzjerskie na główce do ćwiczeń

Zdobyta podczas tego szkolenia dla fryzjerów wiedza pozwoli cieszyć się nowym poziomem kontroli i zrozumieniem w tworzeniu nowych kształtów i stylizacji w pracy z włosami. Dzięki tym warsztatom odnajdziecie ciągłą zabawę w wykonywaniu unikatowych strzyżeń geometrycznych w przestrzeni a także świadome budowanie fryzur nowej generacji.

Kolor pod kontrolą

skupieni uczestnicy szkolenia

Drugim szkoleniem, o którym koniecznie muszę wam napisać jest Akademia koloru. Jest to szkolenie dla fryzjerów mające na celu opanowanie do precyzji kolorymetrii w celu  świadomego tworzenia nieograniczonych ilość mieszanek z użyciem odpowiednio dobranych technik koloryzacji. Dodatkowo po tym szkoleniu dla fryzjerów uczestnik ma świadomie tworzyć kolekcje indywidualnych fryzur o różnorodnej barwie. A także pozwoli to opanować tworzenie odpowiedniej formy łączenia ciekawych stylów – od koloryzacji po odpowiednią stylizację.

upinanie włosów podczas szkolenia

To wyjątkowy kreatywny nowy moduł szkoleniowy nowoczesnych technik koloryzacji  z określeniem na podziały typu urody i typy osobowości i styl klientki. Podczas tego dwudniowego szkolenia dla fryzjerów zdobędziecie umiejętności tworzenia niestandardowych technik wykonywania koloryzacji. Poznane techniki odsłonią przed uczestnikami szerokie spektrum nowych możliwości. Innowacyjny program szkolenia z zachowaniem zasad czterech pór roku i czterech typów urody przeniesie uczestników na wyższy poziom w odnalezieniu właściwej drogi w odpowiedniej analizie kolorystycznej.


grafika akademia koloru

Szkolenie

Akademia Koloru


Jeśli chcecie podnieść swoje kwalifikacje, nauczyć się technik fryzjerskich na najwyższym poziomie koniecznie zainteresujcie się szkoleniami dla fryzjerów u Puchałka Hair Academy. Na stronie www.jmpuchałka.pl w zakładce szkolenia znajdziecie całą gamę innych, równie wartościowych szkoleń dla fryzjerów. Mam nadzieję, że doświadczenie Krystyny zasieje w was ziarno ciekawości i chęci dalszego rozwoju bez względu na staż pracy. Bo praca kosmetologa i fryzjera, to niekończące się szkolenia. Zawsze wybierajcie te najlepsze.

TUTAJ pisałam już o szkole Puchałka Hair Academy. Mam nadzieję, że w połączeniu z tym tekstem wyciągniecie dla siebie najważniejsze informacje oraz wnioski. Kto wie, może spotkacie kiedyś Krysię na jednym ze szkoleń. 🙂

Enjoy!

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska
Ozonfix – przepis na zdrową i piękną skórę
„Zalety ozonu” – temat szeroki i długi jak rzeka. Temat, nad którym...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.