Stratosphere Cellushot – gwarancja idealnej sylwetki

nexsus-rysunek
Stratosphere (Cellushot)to innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki, które podbiło rynek kosmetyczny. Przynosi zdumiewające efekty. W czym tkwi fenomen Stratosphere (Cellushot)?

Z tego artykułu dowiesz się:

 • czym jest Stratosphere (Cellushot)?
 • jak wyglądają zabiegi z tym urządzeniem?
 • jakie efekty przynoszą?
 • jak zakupić Stratosphere (Cellushot) do własnego gabinetu?

Stratosphere (Cellushot) – urządzenie idealnie modelujące

Stratosphere (Cellushot) to innowacyjny sprzęt kosmetyczny służący do modelowania sylwetki, wyprodukowany w Niemczech. Został wyposażony w wysokiej klasy silnik, który jest najmocniejszy na rynku. W trakcie zabiegu stosowane są 2 wymienne bloczki, posiadające specjalną powłokę.

Zaprojektowano je tak, by działały na powierzchnię skóry oraz jej głębsze warstwy. Dzięki temu zabiegi z użyciem Stratosphere (Cellushot)  mogą odbywać się przy użyciu oleju na ciało bądź po specjalnie do tego przeznaczonym kostiumie. Wystarczy jedynie zmienić dyszę silikonową na metalową. Klientki, które nie lubią stosowania olejku ze względu na lepiącą się po nim skórę, są bardzo zadowolone z opcji kostiumów. Co więcej, użycie metalowej dyszy i kombinezonu daje wyższy komfort termiczny. Cały zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny.

kobieta

Niepowtarzalna skuteczność masażu z użyciem Stratosphere (Cellushot) opiera się na 3 siłach, działających w tym samym czasie na tkankę tłuszczową. Są nimi

 1. Kompresja, podczas której ma miejsca manipulacja aż 10 rzędami symetrycznie rozmieszczonych sfer kulek z silikonu medycznego tworzących efekt głębokiego i równomiernego masażu. Odbywa się to za sprawą perfekcyjnie dobranej masie rękojeści. Stratosphere (Cellushot) ma tu doskonały kontakt ze skórą i jest w stanie przeniknąć do warstw skóry, które są niepodatne na ćwiczenia i dietę.
 2.  Mikrowibracje, które wytwarzane są przez obrót kulek usprawniających proces spalania tłuszczu. Działają one na mechanoreceptory i znacząco zmniejszają pobudliwość układu nerwowego. Klient jest całkowicie odprężony, a procesy zachodzące w jego organizmie zostają zbalansowane. Zwiększa się krążenie krwi. Komórki zostają nasycone tlenem. Naturalny odpływ składników przemiany materii oraz nadmiaru płynów jest wspomagany. Objętość tłuszczu podskórnego zostaje zmniejszona. Znika obrzęk. W trakcie tego zabiegu ciało jest rozgrzane oraz uzyskiwane są efekty peelingu.
 3. Efekt cieplny.
  Zabieg Stratosphere (Cellushot) wykonywany jest w dwóch etapach. W pierwszym stosowany jest blok z kulkami z silikonu medycznego, które stymulują układ limfatyczny oraz gwarantują widoczny efekt złuszczenia. Drugi etap to użycie metalowego bloku wywołującego siłą tarcia efektu termicznego oraz dobrze ukierunkowanego leczenia zachowawczego konkretnych sfer skóry. Metoda Stratosphere (Cellushot) pokazuje całkiem nowy poziom modelowania i rzeźbienia sylwetki.

nexsus-logo

Stratosphere (Cellushot)

Najnowszy sprzęt kosmetyczny
do modelowania sylwetki


cellushot.salon

Efekty i skuteczność potwierdzona badaniami

nexsus-urządzenie

Klientki bardzo chwalą sobie odczucia po zabiegu i są ogromnie zadowolone z efektów. Zabieg Stratosphere (Cellushot) to fenomenalny sposób na wyrzeźbienie idealnej sylwetki. Za jego sprawą:

 • Nadwaga zostaje wyeliminowana,
 • Na pośladkach widoczny jest efekt push-up,
  Obrzęki są dużo mniejsze,
  Metabolizm przyspiesza,
  Zostaje poprawiony koloryt skóry,
  Znacząco zmniejsza się poziom cellulitu,

Efekty zauważalne są już po 1 zabiegu, a z kolejnymi są jeszcze bardziej widoczne.
Kuracja Stratosphere (Cellushot) to przeważnie 6 do 12 zabiegów, które trwają od 45 do 75 minut. Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie na podstawie badania wstępnego oraz zaleceń specjalisty. Prowadzone wyniki badań wykazują znaczną poprawę u każdej badanej osoby. Skuteczność zabiegów potwierdza niezależne laboratorium medyczne Dermscan. Wyniki wykazują, że aż 90% kobiet zauważyło redukcję cellulitu po 12 zabiegach, a 100% kobiet potwierdziło poprawę elastyczności oraz jędrności swojej skóry.

Stratosphere (Cellushot) w Twoim gabinecie

kobieta z urządzeniem

Jeśli planujesz otworzyć własny gabinet, w którym wykonywane będą zabiegi z użyciem Stratosphere (Cellushot) nic nie stoi na przeszkodzie w nabyciu tego urządzenia. Dostawy sprzętu odbywają się w krajach na całym świecie, m.in. w Bułgarii, Irlandii, Kazachstanie, Niemczech, USA i oczywiście w Polsce. Kupując Stratosphere (Cellushot) od producenta otrzymasz:

 • Indywidualne podejście;
 • aż 3-letnią gwarancję od daty zakupu. Urządzenie produkowane jest w Niemczech z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcyjnych oraz z użyciem materiałów wyłącznie wysokiej klasy. Gwarancja jest potwierdzona dodatkowym dokumentem zawierającym daty. Dołączona do niej jest także instrukcja obsługi;
 • Bezpłatną wysyłkę do dowolnie wybranego miejsca na świecie, bezpośrednio z magazynu fabrycznego;
 • Pełne wsparcie marketingowe, które pomoże utrzymać wysoki poziom obsługi oraz stały przepływ klientów;

nexsus-logo

Stratosphere (Cellushot)

Najnowszy sprzęt kosmetyczny
do modelowania sylwetki


www.cellushot.pl

 • Całkowicie bezpłatne szkolenie (teoretyczne i praktyczne) zakończone wydaniem międzynarodowego certyfikatu. Prowadzi je doświadczony i profesjonalny trener z dziedziny technologii kompresji oraz wibracji Stratosphere (Cellushot) i różnego rodzaju technik sprzętowych. Szkolenie obejmuje zasady działania urządzenia, techniki, jakimi można wykonywać masaż oraz prawidłowego ułożenia rąk i postawy masażysty podczas zabiegu;
 • Szybki, dopracowany, niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
 • Gwarancję jakości potwierdzoną certyfikatami zgodności oraz paszportami jakości od niemieckiego producenta;
 • Atrakcyjną cenę producenta, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Warto dodać, że istnieje możliwość dogodnej płatności i dostawy. W związku z dużą dbałością o klienta producent zapewnia wiele wygodnych opcji zakupu, jakimi są:

 • raty 0% na 12 miesiący,
 • leasing na dwa do czterech lat.

Wszystko po to, by Twoja inwestycja była stale dostępna i przede wszystkim opłacalna. Ponadto po zakupie urządzenia Stratosphere (Cellushot) masz możliwość indywidualnego dobrania jego koloru.

Tags from the story
,
Stworzone przez
Więcej od Ewelina Kopec
MoLash – perfekcyjna odżywka dla Twoich rzęs
MoLash to numer jeden wśród kobiet. Jest gwarancją uwodzicielskiego spojrzenia. W czym...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.