Laser diodowy Aksus – sprzęt do zadań specjalnych!

laser diodowy i okulary ochronne
Laser diodowy jest od jakiegoś czasu najczęściej stosowanym typem urządzenia.

Jego technologia oparta jest na wiązkach światła. Większość tego typu urządzeń może emitować różne długości fal. Cecha ta pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do rodzaju zabiegu mając na względzie przede wszystkim stan i kondycję skóry osoby poddającej się zabiegowi.

LASER DIODOWY – ZASADA DZIAŁANIA

laser diodowy

Gabinety medycyny estetycznej oferują coraz więcej zabiegów, które pozwalają na poprawę kondycji skóry. Wpływają na tworzenie się kolagenu oraz zwiększają elastyczność. Jedną z propozycji jest leczenie za pomocą laserów diodowych. Laseroterapia jest obecnie najbardziej skuteczną i popularną metodą działania na różnego rodzaju mankamenty takie jak na przykład teleangiektazje. Laserowe zamykanie naczynek jest zabiegiem, na który każdego roku decydują się coraz więcej osób.

Choć najbardziej popularne jest zamykanie naczynek na twarzy, to należy wiedzieć, że zabieg ten z powodzeniem można przeprowadzać także na innych częściach ciała tego potrzebujących. Warto skusić się na tego typu zabieg w przypadku występowania rumienia, trądziku różowatego, wiotkości skóry celem poprawienia jej elastyczności. A także pobudzenia kolagenu, płytkich i średnich zmarszczek, naczyniaków starczych, płaskich, gwiaździstych oraz krwionośnych, płytko osadzonych i widocznych naczynek.


tył laseru diodowego ukazujący wentylator

Laser diodowy

o długości fali 980nm


AKSUS – REMEDIUM NA NACZYNKOWE PROBLEMY

okulary ochronne

Laser diodowy Aksus od IG MEDICAL TEAM o długości fali 980 nm to optymalna odpowiedź na wszelkiego rodzaju problemy naczyniowe na całym ciele. Komórki naczyniowe absorbują wiązkę lasera, w wyniku czego następuje zestalenie, a na końcu ich rozproszenie. Jest to mniej bolesna i bardziej komfortowa metoda pozbywania się rozszerzonych naczynek. Aby dokładniej dotrzeć do tkanki docelowej, energia lasera jest dostarczana przez specjalnie zaprojektowaną głowicę. A wszystko po to, by zabieg oprócz swojej skuteczności nie powodował dyskomfortu dla klienta. Laser Aksus 980 nm może stymulować wzrost kolagenu skórnego podczas zabiegu oraz zwiększać grubość i gęstość naskórka.

laser diodowy

laser diodowy

Laser diodowy

Aksus od IG MEDICAL TEAM


Dodatkowo znacznie zwiększa się elastyczność i odporność skóry. Rezultatem zabiegu jest to, że ścianka naczynia krwionośnego zostaje uszkodzona i traci wyrazisty czerwony kolor. Aksus ma wiele zalet, niewątpliwe jednak należy nadmienić, że jedną z ważniejszych jest jego bezkompromisowa skuteczność. Wystarczą bowiem jeden lub dwa zabiegi, by pozbyć się naczyniowego problemu. 

Warto zapoznać się z laserem diodowym Aksus. Jest to strzał w dziesiątkę zabiegów laserowych. Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z ofertą IG MEDICAL TEAM. Jeżeli chcesz zadbać o swoją skórę twarzy i ciała na co dzień, polecam Ci przeczytać mój tekst o świetnych kosmetykach – TUTAJ. 🙂

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska
MANICURE HYBRYDOWY, NOWY WYMIAR DZIĘKI PRODUKTOM JACK HOOL
Znasz ten ból gdy jesteś na wakacjach i tracisz kilka paznokci… Ech,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.