Włosy słowiańskie Premium – najlepszy sposób na naturalne przedłużenie i zagęszczenie

chłodne blond włosy po przedłużeniu
Mocne, gęste, lśniące włosy to pragnienie wielu kobiet. Szczególnie tych, które nie mogą liczyć na wyszukane stylizacje, gdyż ich naturalne włosy nie są niestety zbyt bujne.

Będąc fryzjerką na pewno niejednokrotnie spotkałaś się z takimi przypadkami. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem są doczepiane włosy słowiańskie Premium. Gwarantujące odświeżony look i szybką metamorfozę, która nie tylko wpłynie na dobre samopoczucie klientki, ale i doda jej pewności siebie. Czym są włosy słowiańskie Premium? W jaki sposób można je doczepiać? Oraz dlaczego warto wybrać włosy Premium? Odpowiedzi na wszystkie te pytania udzielam po zapoznaniu się z niesamowitą ofertą firmy Remy Hair. Co więcej, osobiście miałam możliwość zobaczyć te włosy i przekonać się, jakie są w dotyku oraz codziennym użytkowaniu. 

Włosy słowiańskie Premium – alternatywa do włosów dziewiczych

pasma włosów w brązowych odcieniach

Włosy słowiańskie Premium to świetne przedłużenie oraz zagęszczenie włosów. To także pełna gwarancja otrzymania niesamowicie naturalnego efektu utrzymującego się przez długi czas. Poprawiają wygląd, budują samoocenę oraz wzbudzają zainteresowanie i zachwyt innych osób z otoczenia.

Włosy słowiańskie Premium – to bardzo dobra alternatywa do włosów dziewiczych. Ich struktura jest prosta, włosy są gładkie i lejące. Pasma są już pofarbowane według palety Remy Hair. Są dostępne aż w trzech długościach (40 cm, 50 cm i 60 cm) i pod trzy metody doczepiania. Ich żywotność wynosi około 9-12 miesięcy. To nowość w sklepie Remy Hair. Wyróżnia je najwyższa jakość wśród dostępnych na rynku. 

Włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by jak najdłużej utrzymały zdrowy i lśniący wygląd kosmków. Główna zasada, jakiej należy przy nich przestrzegać to delikatność.


pasma do przedłużania włosów

Włosy słowiańskie

dopasowane do różnych metod przedłużania


Metody doczepiania włosów słowiańskich Premium

blond pasma do przedłużania włosów

Włosy z oferty Remy Hair dostępne są w pasmach. Wyróżnić można 3 metody ich doczepiania:

  1. Włosy słowiańskie Premium zakończone pod nanoringi. 
  2. Słowiańskie Premium pod ultradźwięki i minizgrzewy. 
  3. Słowiańskie Premium pod tape-in, podwójnie wyczesane. 

Wszystkie włosy nie mają nałożonego sylikonu, dlatego po myciu nie zmieniają swojej struktury, dalej są proste lejące. Wyróżnia je 9-miesięczna żywotność. Ponadto Remy Hair daje na nie 6-miesięczną gwarancję. Łuska włosów jest zgodna z kierunkiem rośnięcia włosów przez co zapobiega ich puszeniu się. Włosy są bardzo mocne, odporne na wysokie temperatury. Można je farbować, kręcić i prostować. 

Jakie zalety posiadają te włosy? 

Niewątpliwie włosy są miękkie, gładkie, lekkie, a także jedwabiście błyszczące. Bardzo długo żywotne i niezwykle wysoko jakościowe. Mają różnorodne kolory, od blondu po kruczoczarne. Wyróżniają się także mocną strukturą i idealnym dopasowaniem do każdej urody oraz fryzury. Ładnie się układają i nie plączą się. Włosy słowiańskie Premium są najbardziej pożądanymi na rynku. Ciężko jest je odróżnieniu  od naturalnych pasm. Klientki mogą je prostować, kręcić, koloryzować oraz dowolnie stylizować. Oryginalna budowa tych włosów zapewnia miękkość, blask oraz wytrzymałość. Ponadto są odporne na wilgoć i ciepło. Są słowiańskiego pochodzenia, dlatego rewelacyjnie pasują do włosów Polek, Rosjanek oraz Ukrainek. Nawet najbardziej wymagające klientki będą zadowolone z efektu finalnego doczepienia włosów słowiańskich Premium.


trzy odcienie włosów do przedłużania

Włosy słowiańskie

dopasowane do różnych metod przedłużania


Ja czuję się przekonana! Jeżeli czujesz się tak samo przekonana, to zapraszam Cię na stronę Remy Hair, gdzie sprawdzisz jakie rozwiązania na Ciebie czekają! 🙂

TUTAJ pisałam o tym jak z jednym kosmetykiem zadbać o naszą cerę, myślę że to istotne, aby dbać kompleksowo o nasz wizerunek.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Weź sprzęt w leasing, czyli jak być mądrym przedsiębiorcą
„Kupujesz na firmę? Zapłacimy za Ciebie” - głosi tekst na stronie firmy...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.