Ampułki Colway – diamentowe odmłodzenie

Myślisz, że walka o młody wygląd skóry musi być długa, a efekt natychmiastowy można uzyskać jedynie w specjalistycznym gabinecie? Ja do niedawna tak myślałam, ale okazało, że byłam w dużym błędzie.

Bo dowiedziałam się, że istnieje takie kosmetyczne cudo, które dzięki aktywnym składnikom może nam pomóc w 9 dni. Właśnie tyle trwa kuracja ampułkami BLUE DIAMOND SPECTRUM od Colway. Razem z Olą, którą zobaczysz na naszej sesji zdjęciowej, postanowiłyśmy przekonać się, czy rzeczywiście, można poprawić stan cery w tak krótkim czasie tylko dzięki kosmetykom.

colway

Krok pierwszy – przygotuj skórę na odmłodzenie

Aby przygotować naszą cerę na odżywienie, jakie niesie ta kuracja, najpierw trzeba pozbyć się tego, co ją zanieczyszcza. Dlatego dwa pierwsze dni kuracji to ampułki z jaśniejszym, lekko przezroczystym kosmetykiem – to peeling enzymatyczny, który w składzie ma papainę i subtylizynę. Peeling nakładamy na kilkanaście minut i zmywamy wodą. Po tym pierwszym dwudniowym etapie naskórek złuszcza się lekko, a bariera lipidowa naskórka rozszczelnia się, by głębiej przeniknąć mogły aktywne składniki z kosmetyku w kolejnym etapie zabiegu.

colway

Ampułki Blue Diamond Spectrum

Kupując ampułki, które w 9 dni poprawią stan Twojej cery do końca kwietnia wpisz kod SPAIURODA…


colway

Pierwszy etap zabiegu polega głównie na pozbyciu się obumarłych komórek skóry. Działanie peelingu jest skuteczne, jednak nie przesadzone i twarz na szczęście pozostaje niepodrażniona, co często zdarza się w przypadku enzymatycznych peelingów.

colway
Formuła jest lekka i bezzapachowa, więc przyjemnie się ją nakłada.

Drugi krok, czyli poprawiamy wygląd w tydzień

Tak, jak wspomniałam, złuszczenie naskórka było tylko preludium do tego, co ma nadejść, czyli do regeneracji i liftingu, który nas czeka. Ale spokojnie – nasz lifting obędzie się bez skalpela czy igieł. Wystarczy 7 małych niebieskich ampułek.

colway
colway

Zawartość ampułek pielęgnacyjnych nakładamy codziennie przez 7 dni. W tym czasie obecne w nich składniki odżywcze przenikną w głąb skóry i zaczną swe działanie. A zakres działania mają bardzo szeroki. Ten kosmetyczny fenomen w ciągu siedmiodniowej kuracji nawilży i ujędrni skórę, zrewitalizuje ją oraz poprawi elastyczność. Dzięki temu zmarszczki wygładzają się jak po liftingu wykonanym u specjalisty.

colway

BLUE DIAMOND SPECTRUM przynosi nie tylko natychmiastowe efekty, ale jego pozytywne działanie odczuwamy jeszcze długo po kuracji. Dzięki zawartości GHK-Cu ampułki stymulują namnażanie się komórek skóry oraz produkcję kolagenu. Przez kolejne tygodnie po tej kuracji kondycja skóry będzie dalej się poprawiać, a jej odporność zostanie zwiększona.

colway

Krem Niebieski Diament

Aby wzmocnić działanie kuracji możesz stosować także krem z tej diamentowej serii. Do końca kwietnia wpisz w koszyku kod SPAIURODA. Zakupy zrobisz…


colway

Podsumowanie

Jak się przekonałyśmy, poprawa wyglądu skóry, może być bardzo prosta, jeśli znajdziemy odpowiednich “pomocników”. Czy diamentowa linia Colway do nich należy? Moim zdaniem, zdecydowanie tak!
Efekt po trwającej nieco ponad tydzień kuracji, okazał się fantastyczny. Bardzo szybko dało się zauważyć, że ten kosmetyk naprawdę potrafi działać cuda. Wiem, że z pewnością będziemy wracały do tej diamentowej linii. Jeśli także marzysz o takim profesjonalnym zabiegu bez wychodzenia z domu, więcej o tych kosmetykach możesz przeczytać TUTAJ.

colway

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
TGL Zdrowie i Uroda
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Fryzjerstwo: strzyżenie i balejaż.Kosmetologia:...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.