Lena Lashes – poznaj sekret nieziemskiego spojrzenia

lena lashes
Bez wątpienia tym, co sprawia, że czarujemy spojrzeniem, są piękne, gęste rzęsy. Co zrobić, gdy nie mamy ich danych z natury?

Wcale nie musimy się tym przejmować, bo rozwiązanie jest niezwykle proste. Pomóc może przedłużenie i zagęszczenie rzęs. Tym razem mam coś dla najbardziej wymagających stylistek rzęs. Nowość – linię Volume od Lena Lashes Professional wypróbujemy z prawdziwą profesjonalistką – Magdą. To do niej zabrałam całą paczkę, aby sprawdzić, jak pozytywnie oceni ona jakość tych rzęs.

lena lashes
Co znajdziemy w paczce?
lena lashes

Zestaw, który zwiększy objętość

lena lashes

Pewnie każda Twoja klientka marzy o wachlarzu gęstych rzęs. Zestaw, jaki znalazłyśmy w paczce od Lena Lashes z pewnością umożliwi uzyskanie takiego efektu. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dokładnie tym rzęsom, a już w kolejnym artykule zobaczycie, jak wygląda cały przebieg ich nakładania modelce.

lena lashes

Na pierwszy rzut oka

Zbyt długo nie zastanawiałam się nad tym, od czego zacząć nasze zapoznawanie się z produktami Lena Lashes. Oczywiście na pierwszy ogień poszły rzęsy. Są w kolorze pięknej, głębokiej czerni o matowym wykończeniu. Daje to efekt naturalnych rzęs. Od razu zauważyłam też ich staranne wykonanie. Jak dowiedziałam się, te rzęsy produkowane są ręcznie z najlepszej jakości włókien. Magda od razu wzięła się za dokładniejsze przetestowanie rzęs.

lena lashes

Profesjonalna ocena

lena lashes

Każda kasetka zawiera 16 rzędów gęsto ułożonych rzęs. Umieszczone są na 2mm taśmie z klejem, która trzyma je delikatnie, nie powodując problemów z ich odklejaniem. Zastosowano całkiem nową formułę paska, na którym umieszczone są rzęsy. Dzięki temu paski można odklejać i przyklejać w łatwy i czysty sposób. Rzęsy są bardzo puszyste i miękkie, dzięki czemu klientki będą z pewnością czuły niezwykłą naturalność całej stylizacji. 

Oprócz rzęs w zestawie znalazłyśmy także wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia całego zabiegu. Jest jeszcze coś ekstra, co z pewnością przyda się każdej Stylistce – nić do wyznaczania geometrii brwiowych. Przed zabiegiem upiększającym łuki brwiowe, ten gadżet niesamowicie ułatwia pracę. Wystarczy wygodnie odciąć kawałek nitki nasączonej zmywalnym barwnikiem, by szybko wyznaczyć idealny, dopasowany do kształtu twarzy zarys brwi.

lena lashes

Volume Lena Lashes

Niezwykle puszyste i gęste rzęsy, które zachwycą Twoje klientki, zamówisz…


lena lashes

Podsumowanie

Pierwsze wrażenie, jakie wywarły na nas te rzęsy jest bardzo dobre. Są one mięciutkie i w dotyku przypominają naturalne. To świetne rozwiązanie dla wszystkich klientek, dla których tak jak u mnie, natura nie była zbyt hojna.
A jeśli chodzi o bardziej profesjonalną ocenę to stylistka Magda, jest równie zachwycona. Bardzo wygodnie odkleja je się z paska, co z pewnością zapewni duży komfort podczas zabiegów. Do tego mnóstwo akcesoriów, które bardzo ułatwiają zagęszczanie rzęs. Podsumowując – Lena Lashes to marzenie każdej Stylistki i Klientki.

Teraz nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć je “w akcji”. Jak sprawdzą się podczas zabiegu na modelce? Oczekiwania są duże, ale mamy ogromne przeczucia, że będą one spełnione. Już niedługo na naszej stronie zobaczysz sesję z tego zabiegu i efekty, o których śniły Twoje klientki.

lena lashes
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Rzęsa w rzęsę
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Stylizacja rzęs, laminacja brwi...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.