Najlepsza odżywka do rzęs? Tylko MoLash!

kartonik z odżywką
O pięknych, długich rzęsach, niczym u wielkiej gwiazdy kinowej, marzy prawie każda z nas.

Niestety, nie wszystkie z natury takie posiadamy. Na szczęście znajdzie się i na to sposób – odpowiednia odżywka do rzęs. Nie tylko je upiększy, ale przede wszystkim wzmocni i przyspieszy ich porost w bardzo krótkim czasie. Prym według mnie wiedzie odżywka do rzęs MoLash, którą osobiście miałam możliwość przetestować. W czym tkwi jej fenomen?

Odżywka do rzęs MoLash – gdy niemożliwe, staje się możliwe

bok kartonika z serum do rzęs

Czym właściwie jest MoLash? To niesamowita odżywka do rzęs, zamknięta w wygodnym do aplikacji opakowaniu o pojemności 5 ml, które wystarczy aż na 3 miesiące, czyli pełną kurację. Ten wyjątkowy preparat znacząco poprawił kondycję moich rzęs, wzmocnił je, wydłużył i zagęścił. Nie będę ukrywać, moje rzęsy nigdy nie wyglądały najlepiej. Zwykle były krótkie i ze skromnością do wypadania. Pierwsze efekty działania odżywki do rzęs MoLash zauważyłam po 3 tygodniach! Po 3 miesiącach rzęsy były nie tylko gęste, ale i zdumiewająco długie.

Dodam, że odżywka do rzęs MoLash może być także stosowana na brwi. Dzięki wyjątkowej, extra nowoczesnej formule zdobyła moje pełne zaufanie. Nie zawiodłam się! Mam teraz naturalnie piękne, mocne i zdrowe rzęsy. A wystarczy stosować ją każdego dnia przez 3 do 8 tygodni. Następnie dla podtrzymania efektu wystarczy nakładanie jej od 2 do 4 razy w tygodniu.


kartonik i buteleczka serum z kwiatem w tle

Odżywka do rzęs,

która skutecznie je wydłuży i pogrubi


Co wyróżnia odżywkę do rzęs MoLash?

serum na tle opakowania

Co skłoniło mnie do sięgnięcia po odżywkę MoLash?

  1. Atrakcyjna cena. Jedno opakowanie MoLash zawiera 5 ml odżywki, które wystarczy na pełną kurację. Miesięcznie piękne, naturalne, długie, grube, uwodzicielskie rzęsy wyniosły mnie niecałe 20 złotych! To jedyne 0,65 PLN dziennie. 
  2. Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami. Może być stosowana także dla oczu wrażliwych, gdyż nie powoduje alergii, podrażnień ani zmian w kolorze tęczówki oka. Inne odżywki dostępne na rynku niestety posiadają tego rodzaju skutki uboczne. Ponadto serum MoLash w pełni spełnia wszelkie wymogi dermatologiczne i okulistyczne w kwestii bezpieczeństwa. Powstało w oparciu o najnowsze technologie. Osoby mające wrażliwą skórę wokół oczu a także noszące szkła kontaktowe, z powodzeniem mogą stosować ten preparat. 
  3. Najwyższa jakość. Odżywka do rzęs MoLash została stworzona z czystych składników o idealnej konsystencji. 
  4. Popularność na całym świecie. 
  5. Skuteczność potwierdzona dość rygorystycznymi badaniami. Ustalono, że substancje aktywne, które zostały zawarte w formule tej odżywki do rzęs doskonale je wydłużają, zagęszczają i co najważniejsze w moim przypadku – zapobiegają ich wypadaniu. Odżywka była testowana przez zadowolone efektem końcowym panie, które wreszcie mogą się cieszyć długimi i grubymi rzęsami. 

Jak zapewnia producent – już po 21 dniach rzęsy są dużo zdrowsze, bardziej odżywione i znacznie mocniejsze. Potwierdzam! Choć sama w to nie wierzyłam. Jednak efekt końcowy był tak zdumiewający, że przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kiedy osiągnęłam upragnione i niemożliwe dotąd rezultaty, zaczęłam stosować odżywkę do rzęs MoLash 3 razy w tygodniu, aby podtrzymać dobrą kondycję rzęs. 

Jak stosować odżywkę do rzęs MoLash? 

pędzelek wyciągnięty z buteleczki serum

Odżywka ta działa wyjątkowo, bo kompleksowo. Rzęsy są dogłębnie zadbane, nie wypadają, wręcz przeciwnie – jest ich znacznie więcej. Preparat MoLash to szybka, bezpieczna metoda na długotrwałe i wymarzone efekty. Rzęsy nabierają nadzwyczajnej mocy już w 3 tygodnie, co osobiście potwierdzam. Mająca odwieczny problem słabych i wypadających rzęs, pożegnałam się z nim na dobre. Moje rzęsy nagle zaczęły budzić zainteresowanie i zachwyt wśród znajomych. 

serum do rzęs

Serum MoLash jest bardzo proste i wygodne w aplikacji, nie wymaga dodatkowych umiejętności. Jego nałożenie zajmuje niewiele więcej, jak kilka sekund dziennie, dzięki precyzyjnemu pędzelkowi. Należy pamiętać, by odżywkę do rzęs nałożyć dopiero po uprzednio dokładnie wykonanym demakijażu oczu i twarz. Preparat trzeba nanieść na linie rzęs tuż przy górnej powiece. Kilka sekund później odżywka wchłania się, a następnie aktywuje składniki wzmacniające. Te z kolei przenikają do cebulek rzęs, działając na nie od środka. Jednocześnie tworzą barierę ochronną dla odrastających rzęs i tym samym chroni je przed kruszeniem, łamaniem i wypadaniem. 


pędzelek obok butelki serum

Odżywka do rzęs,

która skutecznie je wydłuży i pogrubi


Odżywka do rzęs MoLash to mój strzał w 10! Efekt końcowy okazał się zdumiewający – rzęsy są piękne, długie i grubsze. A ja – szczęśliwsza.

TUTAJ dowiesz się jak zadbać o wrażliwą skórę naczynkową i trądzikową. 🙂

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
uZbira
Kosmetyki do brody i tatuaży. Sklep uZbira jest kolejnym owocem rozwoju marki...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.