Wpadaj.pl – niech Twoi klienci wpadają do Ciebie częściej

W obecnych czasach dużo usług przenosi się do Internetu, coraz popularniejsze są działania on-line. Wydawałoby się, że salony urody nie mogą poddać się temu trendowi. A jednak...

Są elementy funkcjonowania takich salonów, które z powodzeniem mogą przenieść się do sieci. Z pomocą przychodzi serwis Wpadaj, który dla salonów działa już od grudnia, a od 15 kwietnia ruszy także dla klientów salonów. Będą oni mogli umawiać się poprzez serwis na wizyty. Ja dołączyłam, prześledziłam jego funkcje, a teraz przychodzę do Was z tym, co udało mi się ustalić o tym darmowym kalendarzu dla salonów health&beauty.

Jak dołączyć?

Rejestracja we Wpadaj.pl jest darmowa, każdy salon może dołączyć. Nie ma tu podziału na duże firmy, czy małe działalności. Do kalendarza może zapisać się każda firma z zarejestrowanym NIPem. Każdy użytkownik może korzystać z tych samych funkcji aplikacji i dzięki temu docierać do tak samo dużej liczby klientów. Po dopisaniu do systemu swojego salonu możecie dodawać swoich pracowników. Zarządzanie salonem we Wpadaj.pl możliwe jest zarówno z poziomu komputera, jak i bardzo wygodnej i intuicyjnej aplikacji na urządzenia mobilne. Serwis jest oczywiście dostępny na wszystkie urządzenia mobilne z Androidem i iOS.

Jak to działa?

Jak dowiedziałam się od Marleny odpowiedzialnej za obsługę klienta i marketing, ten kalendarz powstał z myślą o rozwoju narzędzi online. Dzięki Wpadaj.pl można bez problemu zarządzać salonem z każdego miejsca, na każdym urządzeniu. W dużej mierze pełni on funkcję kalendarza do zapisywania terminów, jednak jego zastosowanie znacznie przekracza możliwości papierowego notatnika. Pomaga on w skutecznym zwiększaniu zasięgu działania, bazy klientów oraz efektywności zarządzania biznesem.

Rejestrując swój salon możemy zarządzać rezerwacjami klientów online, przedstawiać ofertę naszego salonu, sprawdzać stan magazynu czy zarządzać zmianami pracowników. Dostęp mamy nawet do statystyk naszego gabinetu. Myślę, że moment, w którym odkryjecie wszystkie zalety tego serwisu, będzie momentem, gdy pozbędziecie się tradycyjnego terminarza, w którym zapisywaliście planowane wizyty swoich klientów 🙂

Patrzymy w przyszłość

Ta polska firma na razie kieruje swoje działania do branży health&beauty. Jednak w planach ma pomaganie nie tylko salonom piękności. W ich planach jest stworzenie lekkiego kalendarza online do szeroko pojętego zarządzania zasobami (ludzie, czas, przestrzeń) w procesach rezerwacji, umawiania klientów, powiadamiania i procesowania płatności.
Jak widzicie Wpadaj.pl ma bardzo duże ambicje. Po tym jak obejrzałam dokładnie tą aplikację, mogę stwierdzić, że te dążenia mają ogromne szanse się spełnić. Bo jest to serwis tak intuicyjny i praktyczny, że z pewnością mnóstwo salonów z branży health&beauty będzie z niego chętnie korzystać. Wpadajcie do aplikacji, zarejestrujcie się za darmo i sami przekonajcie się, jak wygodnie się z niego korzysta.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Zabezpieczone: Szkolenia MLashes – profesjonalne podejście do rzęs
Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.