Sklep Jadwiga

Sklep Jadwiga


sklep-jadwiga-kremy


Instytut Kosmetyczno-Medyczny laboratorium bioodnowy od kilkudziesięciu lat kieruje swoją ofertę do profesjonalistów z dziedziny zdrowia i urody.
Powstały także kosmetyki uzupełniające – pozwalające na pielęgnację skóry w domu. Skierowane do każdego typu cery. Kosmetyki do twarzy i ciała. Sprawdzone i skuteczne.

Instytut JADWIGA – zaufaliśmy naturze, Ty zaufaj nam!

 Dzisiaj JADWIGA to instytucja, która nie utraciła głównego ducha, to przedsięwzięcie rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie, w którym ważną rolę odgrywają tradycje i wartości oparte na podstawowym postrzeganiu świata przez Panią Jadwigę: aby widzieć człowieka lepszym niż jest. Instytut JADWIGA uczestniczy w każdym poważnym kongresie kosmetycznym, farmaceutycznym, dermatologicznym oraz w targach. Spotykając się ze stałymi klientami, docierając do nowych. Zbieramy doświadczenia, opinie, sugestie aby opracowywać kosmetyki i działania oczekiwane przez naszych Partnerów.

Nie tylko kosmetyki…

Oprócz produkcji naturalnych, profesjonalnych kosmetyków Instytut JADWIGA posiada Placówkę Oświatowo-Szkoleniową, która jako pierwsza w Polsce, zaczęła kształcić kosmetyczki, co czyni bez przerwy do dzisiaj, dokształcając je również w każdej dziedzinie kosmetyki. Prowadzi kursy np.: makijażu permanentnego, zabiegi kwasami, Polskiego Peelingu Ziołowego JADWIGA i wiele innych.
Instytut JADWIGA prowadzi Salon Firmowy. Usługi w nim wykonywane obejmują zakres bioodnowy, kosmetyki, pielęgnacji twarzy, stóp, dłoni, paznokci i całego ciała.

tonik-mlekowy

zel-do-rak

sklep-jadwiga-glinka

trufle-na-tradzik

sklep-jadwiga-olejek

sklep-jadwiga-papka-na-tradzik


Poprzednie
Następne

JADWIGA Instytut Kosmetyczno-Medyczny
Laboratorium Bioodnowy s.c.
ul. Odrzańska 9/10
50-113 Wrocław
tel. + 48 71 314 12 23

sklep@jadwiga.eu

Tags from the story
,
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Elixir Gdynia
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Radiofrekwencja i osocza bogato...
Czytaj więcej