CND™

cdg-paznokcie-zel-budujacy

POZNAJ PRODUKTY CND™

Każdy z naszych produktów, zanim trafi do klienta, jest skrupulatnie badany i testowany. Posiadamy własne, najnowocześniejsze laboratoria oraz wiedzę naukową i technologiczną, co pozwala nam opracowywać bezpieczne produkty, jakich chcą i potrzebują profesjonaliści.
W naszej ofercie posiadamy 3 systemy do przedłużania paznokci (Retention+, Brisa, PLEXIGEL), lakiery hybrydowe CND Shellac, długotrwałe lakiery do paznokci CND VINYLUX oraz wiele innych produktów niezbędnych do stylizacji paznokci jak i również do pielęgnacji skóry.
Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą.

Lakiery hybrydowe CND ™ Shellac™

Przez wielu jest określany mianem najlepszego lakieru hybrydowego na świecie. W CND mówimy, że to coś więcej niż lakier hybrydowy, to Shellac! Używając technologii CND Shellac, osiągniesz rezultaty, jakich nie jest w stanie zagwarantować żadna inna marka. Paznokcie Twojej klientki będą zdrowe i mocne gdyż nie ma potrzeby opiłowywania lub polerowania paznokci podczas zabiegów, co wpływa na poprawę ich stanu oraz zapobiega ich rozwarstwieniu. Podczas usuwania stylizacji nie używasz frezarki więc nie narażasz klientki na zniszczenie paznokci i powstawania tak zwanych przepiłowań a cały proces zajmuje około 5 min.
Wybierając pracę z lakierem hybrydowym CND Shellac skracasz znacząco czas serwisu, gdyż zdjęcie starej stylizacji, wykonanie manicure i nałożenie hybrydy nie trwają dłużej jak 30-40 min.
W systemie Shellac wyeliminowano 7 składników powodujących alergie, które są obecne w składzie większości produktów innych producentów, zatem ryzyko ich wystąpienia jest zminimalizowane.

Długotrwały lakier do paznokci CND™ Vinylux bez utwardzania w lampie

CND Vinylux to rewolucyjny winylowy lakier do paznokci, który utrzymuje się na nich przez 7+ dni, nie łuszczy się i nie odpryskuje.
Jest to system 2-etapowy, który nie wymaga stosowania lakieru bazowego Base Coat a jedyne czego potrzebujesz to 2 produkty:
• Ulubiony kolor Vinylux
• Vinylux Top Coat do wykończenia stylizacji
System do utwardzania nie wymaga stosowania lampy UV dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą same wykonać stylizację w domu oraz stanowi idealną alternatywę dla lakierów hybrydowych.
Skład lakieru jest precyzyjnie dobrany aby nie tylko stworzył mocno przylegającą powłokę ale także ochronił paznokieć przed przenikaniem pigmentów i odbarwieniu paznokci.

Żele budujące CND™ PLEXIGELTM

Żele do paznokci CND PLEXIGEL w wersji transparentnej, zostały określone przez współpracujące z nami salony manicure jako najlepsze żele do przedłużania paznokci. Dlatego marka CND wprowadziła 5 nowych, niesamowitych kolorów, które z łatwością można dopasować do karnacji Twoich klientek. Teraz dzięki CND PLEXIGEL COLOR BUILDERS możesz nie tylko ukształtować, dodać długości, lub naprawiać popękane paznokcie ale także dodać im koloru Porcelain, Oat Milk, Soft Blush, Spiced Taffy, Milky Mauve.
Zapewnia wytrzymałe, piękne paznokcie na czas 3+ tygodni.
Najłatwiejszy w obsłudze system żeli budujący, który usprawni pracę w salonie manicure.
Jedyny system który usuniesz zarówno frezarką jak i acetonem (Frezarką ściągamy 95%, Bonder Base Coat rozpuścisz acetonem lub removerem Offly Fast)
Brak lub minimalne piłowanie po przedłużeniu gdyż żele samopoziomują się na powierzchni paznokcia oraz nie tworzą zapowietrzeń.
System jest idealny dla profesjonalistek na każdym poziomie zaawansowania bez względu czy dopiero zaczynasz przygodę z przedłużaniem czy jesteś Pro.

cnd zel
cnd lakier
  • Oficialny dystrybutor marki CND w Polsce
  • X-Beauty Polska Sp. z o.o.
  • Ul. Kielecka 41a/8
  • 02-530 Warszawa
  • tel. + 48 790 777 834
  • x@xbeautygroup.pl