Trementi

Usługi szkoleniowe o najwyższym standarcie z dofinansowaniem

Instytut Kosmetologii Stosowanej TREMENTI wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów wyznaczył sobie za cel wprowadzenie na rynek kosmetyczny usług szkoleniowym o wysokim standardzie. Co więcej programy oferowanych szkoleń są tak ułożone aby po ich ukończeniu można było śmiało konkurować na rynku. Kursy prowadzone są na najwyższym poziomie, osoby prowadzące to wybitne jednostki w świecie kosmetycznym a preparaty wykorzystywane podczas zajęć warsztatowych to produkty najwyższej jakości.

W usługach stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta. Na współczesną kosmetykę patrzymy całościowo począwszy od pionierskich rozwiązań kosmetologii holistycznej aż do zrozumienia czym jest marka i jak ważne jest wprowadzanie wysokich standardów oraz identyfikacji wizualnej jak np. logo czy promocja w Internecie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą połączoną z możliwością otrzymania dofinansowania na szkolenia. Aby skorzystać z tej opcji prosimy o wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie www.iks-trementi.pl

 

tel.: +48 512 826 571
iks@trementi.pl
ul. Wajdy 10/20, 40-175 Katowice

Stworzone przez
Więcej od Dawid Szynalewski
Amberdust
Amberdust Amberdust – czym się zajmujemy?  Zainspirowani naturą i pielęgnacyjnymi właściwościami bursztynu...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.