Naturalne farby

Piękne, zadbane i zdrowe włosy! Koloryzacja z jednoczesną regeneracją.
Najwyższej jakości farby na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych i witamin.

Naturalne farby – kilka słów o sklepie

Od 2010 roku zajmujemy się sprzedażą internetową i dystrybucją wyselekcjonowanych naturalnych kosmetyków, suplementów diety i zdrowej żywności.
Doświadczony zespół naszych specjalistów dba o wszystkie elementy realizacji zamówienia, aby na samym końcu każdy z naszych klientów był usatysfakcjonowany ze zrealizowanych zakupów
Jesteśmy świadomi, że nasza firma nie może istnieć bez zadowolonych klientów. Każdego dnia intensywnie pracujemy nad stałym podnoszeniem jakości naszych usług, tak aby zakupy w naszym sklepie były zawsze łatwe, szybkie i komfortowe
Naszym priorytetem jest stanie się dla Państwa ulubionym sklepem internetowym przez oferowanie asortymentu dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb, szybkiej realizacji zamówień oraz pełnego wsparcia na każdym etapie realizacji zamówienia.

Naturalna koloryzacja z SANOTINT

Sanotint czyli zdrowy odcień – w ten sposób możemy tłumaczyć nazwę marki. Farba została stworzona na bazie naturalnych składników, ekstraktów roślinnych i witamin po to, żeby skuteczna koloryzacja pociągała za sobą aktywną regenerację. Intensywnie odżywia i nawilża włosy. Pielęgnuje je przez cały proces farbowania, czego rezultatem są piękne, zdrowe włosy i lśniący kolor. Koloryzacja farbami Sanotint przebiega na tej samej zasadzie, co w przypadku farb chemicznych, jednak w sposób mało inwazyjny.
Barwnik wnika do wnętrza włosa i trwale zmienia jego kolor. Proces ten jest delikatny, rozłożony w czasie i kompensowany składnikami zmiękczającymi, regenerującymi i domykającymi łuski włosów, przez co nie tracą niezbędnych skłądników budulcowo-odżywczych, a kolor długotrwale się utrzymuje.

Naturalna pielęgnacja z SANOTINT

Balsam regenerujący to ratunek dla zniszczonych, pozbawionych witalności i przesuszonych włosów. Odżywia je, wzmacnia, wytwarza barierę ochronną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, nawilża oraz podtrzymuje kolor włosów farbowanych. Jedwabna maska skutecznie odbudowuje strukturę włosa, długotrwale nawilża, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, przywraca włosom witalność i blask. Remedium do suchych i zniszczonych włosów. Niezastąpiona w pielęgnacji włosów poddanych zabiegom fryzjerskim. Olejek łagodzi podrażnienia i wspomaga funkcje ochronne skóry.
Regeneruje i pielęgnuje wrażliwą skórę głowy. Niweluje świąd i wzmacnia funkcje ochronne skóry. Stosowany przed koloryzacją zapobiega podrażnieniom wrażliwej skóry głowy. Odpowiedni dla dzieci i alergików.

Wellness sp. z. o. o.
ul. Racjonalizacji 6/8 lok. 23B
02-673 Warszawa
tel.+48 795 125 795
+48 501 447 733 - Porady kolorystyczne
kontakt@naturalnefarby.pl