New Style of Nails

New Style of Nails to dynamicznie rozwijający się produkt. W naszym sklepie znajdziesz wszystko co niezbędne do aplikacji paznokci tytanowych. Sprawdź naszą ofertę manicure tytanowy.

New Style of Nails – aplikacja w zaledwie 45 minut!

Paznokcie tytanowe to gwarancja długotrwałego, naturalnego efektu odpornego na odpryski oraz kruszenie. Polecana przez stylistki nowoczesna metoda tytanowa jest w pełni bezpieczna i nie wymaga używania niekorzystnie wpływających na nasze zdrowie lamp UV. Dodatkowym atutem jest także czas aplikacji, który trwa zaledwie 45 min!

Odżywione i wzmocnione paznokcie.

Wykonane w tej technice paznokcie są odżywione, wzmocnione od zewnątrz subtelną warstwą lakieru tytanowego z lekkim, atrakcyjnie wyglądającym połyskiem. Poznaj nowe podejście do manicure – wybierz produkty New Style of Nails!

New Style of Nails – organizujemy również szkolenia

W naszym sklepie z lakierami tytanowymi  znajdziesz bogaty wybór wysokiej jakości preparatów w różnych kolorach – matowych i brokatowych, tak byś mogła działać z nimi cuda w swoim salonie.

Ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych. Zainteresowanych zapraszamy także na organizowane przez nas kursy i szkolenia stylizacji paznokci.

tel. 885 140 503
Szkolenia: +48 575 05 01 08
kontakt@newstyleofnails.eu
ul. Pogodna 12
Żory