Menos

Menos
Akademia Sztuki Masażu MENOS

Akademia Sztuki Masażu MENOS to placówka szkoleniowa, której celem jest zapewnienie profesjonalnych kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu masaży klasycznych, orientalnych, kosmetycznych i innych. Oferowane przez nas szkolenia charakteryzuje wysoka jakość zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym.

Chcesz to zobaczyć zanim zdecydujesz się na kurs? 

Na zajęciach skupiamy się głównie na części praktycznej, ponieważ uważamy, że w dziedzinie masażu umiejętności są najważniejsze. Podczas zajęć Kursanci ćwiczą na sobie, każdy masuje i jest masowany. Chcesz to zobaczyć, zanim zdecydujesz się na kurs? Zapraszamy do galerii, dostępne są również krótkie filmiki nagrane podczas zajęć.  Grupy szkoleniowe liczą maksymalnie 12 osób.

Koszt kursu jest uzależniony od rodzaju, więcej informacji w cenniku 
Przy zapisie na dowolne szkolenie wymagana jest wpłata zaliczki.

Jako placówka szkoleniowa jesteśmy szkołą masażu wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) oraz do ewidencji prowadzonej przez Wydział Edukacji w Katowicach jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego. Oferujemy kursy masażu dla osób indywidualnych jak również współpracujemy z Urzędami Pracy – nauka masażu w naszej szkole może być finansowana przez Urząd (w tym celu należy złożyć stosowny wniosek w swoim UP). Szeroka oferta naszych szkoleń pozwala na wybór konkretnej formy masażu osobom początkującym w dziedzinie masażu jak i już praktykującym masażystom. Każdy kurs masażu w naszej Akademii nastawiony jest na część praktyczną, której poświęcamy przeważająca większość czasu szkolenia, pozwala to zdobyć nowe umiejętności praktyczne w zakresie konkretnej techniki masażu. Ponadto praktyczna nauka masażu odbywa się w parach, gdzie każdy Kursant masuje i jest masowany, co przy okazji pozwala na chwilę odprężenia i niejednokrotnie relaksu.

Każdy pracujący w naszej szkole instruktor jest praktykującym masażystą, staramy się dzielić swoim doświadczeniem, kształcąc nowe pokolenia masażystów.

MENOS – przekazujemy wiedzę z zakresu masażu

Każdy zainteresowany zdobyciem nowych umiejętności w zakresie masażu, usług terapeutycznych znajdzie wśród oferowanych przez nas szkoleń coś dla siebie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Placówka nasza mieście się w Katowicach, posiadamy również oddział w Krakowie. W obu lokalizacjach szkolenia organizowane są przez cały rok. Zajęcia odbywają się zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Instruktorzy, wykładowcy, trenerzy… Ci wszyscy, którzy starają się przekazać wiedzę z zakresu masażu na naszych szkoleniach. To, co nas łączy to pasja. Wszyscy jesteśmy praktykującymi terapeutami. Ogromną przyjemność sprawia nam praca z ludźmi, lubimy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem…

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej działalności i prowadzonych przez nas szkoleń skontaktuj się z nami.

2

menos akademia masażu

4


Poprzednie
Następne

tel. 668 774 964

menos@akademiamasazu.pl

Tags from the story
,
Stworzone przez
Więcej od Dawid Szynalewski
Medilab
Medilab Medilab — dbamy o wysoką jakość naszych produktów Nasz asortyment środków...
Czytaj więcej