Beauty of Science

Beauty of Science


beauty-of-science-laptopFirma jest obecne na wrocławskim rynku od 2010 roku. Zajmujemy się głównie produkcją urządzeń do analizy i diagnostyki skóry oraz karboksyterapii.

Dlaczego Beauty of Science? 

Do naszych zadań należy nie tylko produkcja, lecz także projektowanie urządzeń zabiegowych oraz wspomagających promowanie własnych usług i produktów kosmetycznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów zarówno z branży medycznej, jak i kosmetycznej. W gronie naszych pracowników nie brakuje doskonałych programistów czy inżynierów. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować najważniejszy cel, tj. dostarczać naszym Klientom efektywne i bezpieczne rozwiązania. Podczas produkcji naszych urządzeń stawiamy na innowacyjne metody, pozwalające uzyskać najlepsze efekty. Ponadto prowadzimy własne badania, które potwierdzają ich wysoką skuteczność.

Dlaczego to robimy?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom technologicznym branży medycznej oraz kosmetycznej. Chcemy również w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów z branży beauty.

Karboksyterapia Carboregen

Tunelowy Sterylizator uv-c Luna

beauty5

Analizer skóry Nati v3


Poprzednie
Następne

ul. Sułowska 43, 51-180, Wrocław
+48 605 234 404
biuro@bofs.pl

Stworzone przez
Więcej od Dawid Szynalewski
Amberdust
Amberdust Amberdust – czym się zajmujemy?  Zainspirowani naturą i pielęgnacyjnymi właściwościami bursztynu...
Czytaj więcej