Stymulatory tkankowe – natychmiastowe odmłodzenie i poprawa jakości skóry

kobieta dotyka swojej twarzy
O dobroczynnym wpływie kolagenu na nasz organizm na pewno czytałaś nie raz i nie dwa. Jeśli pasjonujesz się szeroko pojętą tematyką kosmetyki i kosmetologii to powinnaś wiedzieć nieco więcej. :) Na przykład to, że jest podstawowym składnikiem tkanki łącznej.

Jego włókna są fundamentalnym budulcem między innymi ścięgien, kości oraz stawów. A jaka jest rola kolagenu w zakresie pielęgnacji skóry? Otóż bierze on udział w procesach jej regeneracji – nadaje skórze elastyczność i jędrność, a także optymalnie ją nawilża. Kolagen jest wytwarzany w naturalny sposób przez ludzki organizm – podlega regularnej wymianie (ok. 3 kg rocznie).

Czas mija nieubłaganie

kobieta z taśmami naciągającymi skórę twarzy

Niestety, wraz z upływem czasu włókna kolagenowe słabną i ulegają rozpadowi, co odbija się na kondycji naszej skóry. W pielęgnacji urody niezwykle istotne jest, aby szybko i efektywnie reagować na pierwsze objawy starzenia. Dzisiaj dowiesz się, jakie preparaty pomagają na dłużej zachować młody i promienny wygląd cery.


naczynie z płynem

Produkty Dermafillers,

które pozwolą Ci zatrzymać młodość


Stymulatory tkankowe – co trzeba o nich wiedzieć?

linerase anti aging

Substancje zawarte w preparatach pobudzają receptory znajdujące się w fibroblastach, co aktywuje syntezę kolagenu i elastyny. Proces ten nazywany jest biogenezą skóry. Stymulatory tkankowe to nowa generacja preparatów, które mają na celu odbudowę jej struktury. Substancje stymulujące po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

Dermafillers – eksperci od stymulatorów

kobieta naciąga policzek palcami

Powinnaś ich poznać, ponieważ mają bardzo szeroką ofertę stymulatorów tkankowych. W ich sklepie internetowym czekają na Ciebie najbardziej znane i najczęściej stosowane preparaty, takie jak:

  • Sunekos
  • Nucleofill
  • Xela
  • Profhilo
  • Jalupro
  • Ejal40  
preparat profhilo

kosmetyki w kolorze turkusowym

Produkty Dermafillers,

które pozwolą Ci zachować młodość skóry


O każdym z nich przeczytasz więcej TUTAJ. A ja zachęcam Cię do zapisania się na newsletter Dermafillers – dzięki temu będziesz na bieżąco z nowościami 🙂

Może masz ochotę wprowadzić więcej nowoczesności do swojego salonu? TU przeczytasz o możliwościach, które usprawnią twoją pracę i zachwycą klientów.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Maska na dłonie i krem do rąk, czyli co przygotowała Jadwiga?
Mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka. I coś w tym jest,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.