Kriomedpol – czym zaskakuje ich sprzęt?

Kriomedpol - czym zaskakuje ich sprzęt?
Kriomedpol - czym zaskakuje ich sprzęt?
Krioterapia to zabieg coraz bardziej pożądany na naszym polskim rynku. Wykorzystanie ciekłego azotu, które w konsekwencji ma dobroczynne skutki zdrowotne przyciąga wielu chętnych.

Bardzo niska temperatura podczas zabiegu skłania organizm do wytworzenia mechanizmu obronnego. Nagłe zwężenie naczyń krwionośnych powoduje chwilowe spowolnienie przepływu krwi. Następnie naczynia znacznie się rozszerzają, co w konsekwencji prowadzi do przywrócenia równowagi w funkcjonowaniu ciała. To tyle, jeśli chodzi o teorię. A jak prawidłowo rozpocząć leczenie w praktyce? Poznaj urządzenia marki Kriomedpol, dzięki którym pomożesz swoim pacjentom i klientom.

Kriopol R – Bryza

Kriomedpol - czym zaskakuje ich sprzęt?

Ten sprzęt do przeprowadzenia krioterapii ma mnóstwo zalet, z których ucieszą się osoby wykonujące zabieg. Jest bardzo wygodny w obsłudze i niezawodny – opinie użytkowników to potwierdzają. Swoją temperaturę roboczą (od -100 do -160 stopni Cesjusza) osiąga już w 30 sekund od uruchomienia. Bryza jest w stu procentach bezpieczna, gdyż pracuje się z jednolitym strumieniem pary, niezawierającym kropel ciekłego azotu. Myślę, że warto wspomnieć o kolejnej dogodności – w zależności od potrzeb zabiegowych, możesz wybrać zbiornik o konkretnej pojemności – 15, 30 i 50 litrów.


Kriopol R – Bryza,

czyli sprzęt do zadań specjalnych


A na jakie korzyści mogą liczyć pacjenci? Krioterapia to przede wszystkim skuteczne zniwelowanie bólu. Lecznicze działanie to też między innymi zmniejszenie stanów zapalnych, obrzęków czy poprawa ruchomości stawów. Dzięki zabiegowi – pacjenci zdecydowanie ograniczają spożywanie leków przeciwbólowych i szybciej powracają do zdrowia w okresie rekonwalescencji. Jednak Bryza nie tylko leczy. Znacznie poprawia stan skóry, redukując cellulit. A dla tych, którzy świadomie dbają o sylwetkę jest kolejna dobra wiadomość – zabieg przyspiesza też przemianę materii.

Kriopol K Buran

Kriomedpol - czym zaskakuje ich sprzęt?

Jak znacznie zmniejszyć ryzyko powikłań podczas przeprowadzania operacji? Odpowiedzią na to pytanie jest kolejne urządzenie  Kriomedpolu – Kriopol K Buran. Jego zadaniem jest miejscowe zniszczenie tkanki poprzez jej błyskawiczne zamrożenie. Kriochirurgia to zabieg często stosowany w dermatologii – pozwala bezpiecznie usunąć patologiczne zmiany skórne. 


Kriopol K Buran,

urządzenie do kriochirurgii


Z powodzeniem stosuje się ją również w ginekologii, gdzie w czasie zabiegu nie stosuje się szwów  a blizny pozostają bardzo elastyczne. Specjaliści rekomendują go również do przeprowadzania zabiegów z zakresu onkologii, proktologii, stomatologii i chirurgii szczękowo-twarzowej.

Podsumowanie

Kriomedpol - czym zaskakuje ich sprzęt?

Kriomedpol to firma z tradycjami. Działa na rynku od prawie 40 lat i przez ten czas nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z zakresu produkcji profesjonalnych urządzeń. Przekłada się to na zaufanie klientów, którzy na co dzień pracują z osobami potrzebującymi pomocy medycznej. Kriomedpol jest doceniany nie tylko w Polsce, gdzie krioterapia zaczęła stawać się bardzo popularna w latach osiemdziesiątych  XX wieku. Ich sprzęt znajdziesz również w najlepszych zagranicznych klinikach. Czy potrzeba czegoś więcej, by zdecydować się na współpracę z nimi? Jeśli ty już podjąłeś słuszną decyzję, koniecznie odwiedź ich stronę internetową, o TUTAJ i skontaktuj się z profesjonalistami. Pomogą ci wybrać optymalny sprzęt i doradzą w kwestii zabiegów.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Fashion Hair Studio
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Radiofrekwencja i osocza bogato...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.