Kriolipoliza – jak osiągnąć najlepszy efekt?

maszyna do kriolipolizy i kobieta z wyrzeźbionym brzuchem
Kriolipoliza to popularny zabieg wśród osób chcących zadbać o szczupłą sylwetkę i jędrne ciało. Jeśli w twoim gabinecie jeszcze się go nie przeprowadza - czas to zmienić :)

Jednak kriolipoliza to nie jedyna metoda na bezpieczne pozbycie się tkanki tłuszczowej. Świetnymi sposobami są też kawitacja i RF (działanie fal radiowych). Dzisiaj poznasz urządzenie, dzięki któremu zarówno kriolipoliza, jak i inne skuteczne rozwiązania będą na wyciągnięcie ręki. Dowiesz się też, jakie efekty przynoszą poszczególne zabiegi.

Kriolipoliza – wykonaj ją perfekcyjnie!

kobieta opierająca się o swoje ramię i maszyna z różnymi akcesoriami

Jak to zrobić? Polecam ci zapoznanie się z urządzeniem Apollo 2000 Platforma 4 in 1. Za tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się sprzęt najwyżej jakości. Dzięki niemu zabieg zostanie wykonany efektywnie i bezinwazyjnie. 

Możesz zapytać – czy urządzenie jest bezpieczne? Oczywiście, że tak 🙂 Zabieg polega na silnym ochłodzeniu komórek tłuszczowych, co w efekcie powoduje ich rozpad. Prawidłowo przeprowadzona kriolipoliza ma na celu wyeliminowanie ich z organizmu, prowadząc do znacznego uszczuplenia warstwy tłuszczowej. Kriolipoliza jest uwielbiana przez klientki gabinetów beauty między innymi za brak inwazyjności i spektakularne wyniki.


maszyna do kriolipolizy

Kriolipoliza

z Apollo 2000 Platforma 4 in 1


Apollo 2000 Platforma 4 in 1 – co jeszcze potrafi?

rzut z góry na maszynę do kriolipolizy

Wiesz już, że kriolipoliza nie stanowi wyzwania dla tego urządzenia. Przejdźmy do kolejnego zabiegu – kawitacji. Podobnie jak kriolipoliza – ma na celu zniszczenie komórek tłuszczowych w naturalny sposób. Jednak wykorzystuje do tego ultradźwięki. 

Platforma firmy IG MEDICAL TEAM w skuteczny i bezpieczny sposób pozwala na przeprowadzenie kawitacji, która w efekcie modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, napina skórę i pobudza naturalne wytwarzanie kolagenu. Urządzenia możesz używać zarówno do wykonywania zabiegów na ciało, jak i twarz. Lifting zrealizowany dzięki Apollo 2000 przynosi fenomenalne rezultaty!

Fale radiowe – lepsze niż kriolipoliza?

zbliżenie na wyświetlacz maszyny do kriolipolizy

Najlepsze efekty uzyskasz, przeprowadzając oba zabiegi! Platformę od IG MEDICAL TEAM wykorzystasz również do wykonania RF. Jego celem jest podgrzanie tkanek poprzez działanie fal radiowych. Wysoka temperatura rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu skóra jest optymalnie dotleniona i odżywiona. Zabieg pobudza kolagen do pracy, więc ciało pozostaje jędrne, gładkie i wygląda młodziej.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym urządzeniu? Decydując się na zakup, przejdziesz profesjonalne szkolenie zakończone certyfikatem. I to w cenie Platformy! Gwarancja wynosi okrągły rok, a Ty masz do dyspozycji również serwis pogwarancyjny i możesz liczyć na rzetelną opiekę posprzedażową.


rzut z góry na maszynę do kriolipolizy

Najlepsza platforma,

której niestraszna jest kriolipoliza, kawitacja, czy też zabieg RF


Teraz kriolipoliza, kawitacja i zabieg RF nie będą dla Ciebie tajemnicą. A Twoje klientki podziękują Ci za skuteczne i trwałe efekty. TUTAJ przeczytasz więcej o tym urządzeniu.

Jeśli planujesz wprowadzić więcej zabiegów do swojej oferty, pomyśl też o profesjonalnych kosmetykach, które będziesz mogła polecać klientkom. TUTAJ nasza recenzja marki DIVES MED 🙂

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Higiena w gabinecie kosmetycznym – o czym pamiętać? 
Higiena w gabinecie kosmetycznym opiera się przede wszystkim na dbałości i dezynfekcji...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.