Nails

Jesteśmy producentem żeli UV oraz dystrybutorem materiałów potrzebnych do stylizacji paznokci.

Nails – produkty do paznokci najwyższej jakości

Tworząc firmę Nails, przyświecał nam jeden cel – stworzenie miejsca, w którym znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba w zakresie stylizacji paznokci. Tysiące zadowolonych klientek oraz współpraca z największymi dostawcami z Polski i ze świata wskazują na to, że nam się udało. Nieważne, czy jesteś miłośniczką manicure żelowego, hybryd, czy też innych stylizacji – dopasujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb.
Przekonaj się, ile możemy dla Ciebie zrobić.

Nasze akcesoria do manicure hybrydowego podbiją Twoje serce!

Oferujemy szeroką gamę kolorów lakierów używanych przy wykonywaniu profesjonalnego manicure hybrydowego. Znajdziesz tu model wprost idealny na szaloną, sylwestrową noc, jak i taki, który sprawdzi się na oficjalnych spotkaniach. Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego dostępne produkty posegregowaliśmy, dzieląc je na różne kategorie. Wszystko po to, abyś wchodząc na stronę, mogła szybko i sprawnie przejść do przeglądania interesujących Cię lakierów. Jednak w manicure hybrydowym lakier to nie wszystko – potrzebne są przecież odpowiednia baza i top! Im będą wyższej jakości, tym lepszy i trwalszy efekt uzyskasz. Dzięki naszej bazie Twoja hybryda będzie trwała i odporna na uszkodzenia. Natomiast oferowany top zapewni Ci idealne wykończenie.

W Nails wiemy wszystko o paznokciach żelowych!

Jeśli uwielbiasz mieć długie, kobiece paznokcie, które przetrwają niejedno uderzenie, czy otarcie, to na pewno wiesz, czym jest manicure żelowy. Dobrze wykonany pozwoli Ci na przedłużenie naturalnej płytki do wymarzonej długości, co często okazuje się niemożliwe przy manicure hybrydowym. Jednak taka stylizacja wymaga użycia wysokojakościowych, profesjonalnych produktów. Wiemy o tym i, co ważniejsze, mamy wszystkie z nich! Znajdziesz u nas żele budujące, kamuflujące, a także w wersji french.
Ponadto, oferujemy modele jednofazowe i trójfazowe – to Ty decydujesz, który rodzaj odpowiada Ci najbardziej. Każdy z dostępnych produktów to gwarancja dopracowanego, pożądanego kształtu i odpowiedniej sprężystości, dzięki której paznokieć jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

ul. Jordana 14/1
41-808 Zabrze
tel +48 538 454 060
zamowienianails@wp.pl