Art-pmu

Art Pmu Brand


art-pernament-glowne


Marka Art Pmu to synergia powstała z miłości do piękna i profesjonalizmu.

Art Pmu Brand – kilka słów o marce

Art Pmu Brand to marka, która powstała z miłości do makijażu permanentnego.
W swojej ofercie posiada najlepszej jakości urządzenia do makijażu permanentnego – zarówno w systemie kartridzowym jak i akupunkturowym. Marka oferuje także szeroka gamę specjalistycznych pigmentow spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa, a także jeden z najskuteczniejszych na rynku, innowacyjny remover Art Pmu. W ofercie marki znaleźć można także laser Qswitch do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu, który jest hitowym produktem marki. Wysoka jakość oferowanych produktów i wieloletnie doświadczenie na rynku Beauty pozwoliło na stworzenie nowej linii sprzętów – ArtBeauty – skupionych w tym przypadku, już w głównej mierze na kosmetologii estetycznej.

Art Pmu Brand – szkolenia na najwyższym poziomie

Art Pmu Academy to Placówka Oświatowa Ministerstwa Edukacji Narodowej, która oferuje szkolenia z makijażu permanentnego na najwyższym, światowym poziomie. Kursantki mogą kształcić się w systemie Rocznej Szkoły makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, szkoleń na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Opracowana przez ArtPmu autorska metoda prowadzenia szkoleń, pozwala na maksymalne przyswojenie wiedzy, a program oparty w 90% na praktyce jest kluczem do sukcesu studentów Akademii. Każde szkolenie jest akredytowane, certyfikowane oraz zakończone wydaniem Świadectwa MENs, potwierdzającego nabyte umiejętności.
Art Pmu Estetica to gabinet, w którym wykonywany jest makijaż permanentny, zabiegi z zakresu kosmetologi estetycznej oraz pielęgnacji twarzy i ciał.
Kadra wykwalifikowanych kosmetologów, wykonuje zabiegi na najwyższym poziomie.
Wykreuj permanentne piękno z ArtPmu

Art Pmu Brand – Art Strong

Profesjonalne urządzenie nowej generacji do makijażu permanentnego i tatuażu. Stworzone dla linergistek, które preferują mocne, ale miękkie maszyny. Wyjątkową siła generowana przez nowoczesny silnik, zapewnia brak wibracji oraz precyzję pracy. Doskonale leży w dłoni, pozwala na długotrwałą pracę bez zmęczenia.Wysokiej jakości zasilacz gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

art-pernament-biale-urzadzenie

art-pernament-urzadzenie

urzadzenie-do-makijazu

czarne-urzadzenie


Poprzednie
Następne

Art Permanent Makeup Paulina Eliasz

ul. Wandy 1a
57-300 Kłodzko
Recepcja: +48 577 84 10 06
Szkolenia: +48 575 05 01 08
recepcja@art-pmu.pl
szkolenia@art-pmu.pl

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
LeaseLink
Leasing przez Internet.
Czytaj więcej