Ozonfix – niezbędnik każdego gabinetu medycyny i chirurgii estetycznej

ozonfix produkty

Ozonfix to niezbędnik numer jeden każdego gabinetu medycyny i chirurgii estetycznej. W czym tkwi jego fenomen?

Z tego artykułu dowiesz się:

 • czym jest Ozonfix? 
 • jakie ma zastosowanie? 
 • dlaczego nie może zabraknąć go w gabinetach medycyny i chirurgii estetycznej oraz w domowej apteczce?

Ozonfix - produkt naturalny, bezpieczny i skuteczny

ozonfix kosmetyki

Ozonfix to preparat, w którym głównymi składnikami są oliwa/olej lniany najwyższej jakości oraz ozonki nienasyconych kwasów tłuszczowych. Połączenie ozonu i oliwy sprawia, że preparat ten idealnie wchłania się w skórę, jednocześnie ją nawilżając. W dalszym etapie:

 • dotlenia tkanki, zapewniając naturalną rewitalizację,
 • utlenia histaminę, która odpowiada za ból oraz świąd, a przy stłuczeniach utlenia hemoglobinę nie dopuszczając do powstawania siniaków,
 • zabija bakterie, grzyby i wirusy, ponieważ jest bardzo silnym utleniaczem.

Ozonfix jest preparatem naturalnym, bezpiecznym dla każdego rodzaju skóry, skutecznym i przebadanym dermatologicznie. Wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem – antyseptycznym, kosmetycznym i przeciwbólowym.  Ma dobroczynne działanie na poprawę jakości naszej cery oraz utrzymanie jej, jak i błon śluzowych w bardzo dobrym stanie. Może być stosowany na twarz i całe ciało oraz błony śluzowe. Jest doskonałym produktem do codziennej pielęgnacji – łatwej i przyjemnej. Sprawa, że skóra wygląda pięknie i zdrowo.

Jakie zastosowanie ma w gabinetach medycyny i chirurgii estetycznej oraz w życiu codziennym?

Rewitalizacja po zabiegu

Rewitalizacja skóry po zabiegach medycyny bądź chirurgii estetycznej poprawia znacznie jej stan, regeneruje, przywraca jej dawny blask i piękny, młody wygląd. Nawilża ją od wewnątrz, sprawiając, że jest delikatniejsza i gładsza.

W procesie naturalnej rewitalizacji duży wpływ mają nieocenione właściwości ozonu i oliwy, zawartych w Ozonfixie, które dotleniają tkanki i znacznie przyspieszają metabolizm skóry.

O zaletach i zastosowaniu ozonu w medycynie estetycznej przeczytałam w artykule “OZON W KOSMETYCE – ZASTOSOWANIE I WŁAŚCIWOŚCI”.

Ozonfix daje natychmiastową ulgę, zapobiega powstaniu infekcji i znacznie przyspiesza proces regeneracji. Jest najskuteczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na jednocześnie dotlenienie oraz odbudowę płaszcza lipidowego – uszkodzonego naskórka. Ponadto doskonale sprawdza się w walce z oznakami starzenia m.in. zmarszczkami, przy trądziku młodzieńczym, może być stosowany również profilaktycznie, zmniejszając ilość wyprysków i chroniąc je od powikłań bakteryjnych. Jest przydatny po depilacji – łagodzi jej efekty, nawilża skórę oraz zapobiega powstaniu zapalenia mieszków włosowych. Sprawdzi się także po zabiegach antycellulitowych – dotleni i nawilży skórę oraz poprawi jej mikrokrążenie, a zatem metabolizm tłuszczu.

Ponadto po każdym zabiegu z zakresu medycyny czy chirurgii estetycznej Ozonfix zabezpiecza pacjenta przed powikłaniami bakteryjnymi. Powinien być stałym wyposażeniem domowej apteczki.

ozonfix oliv z pipetą

Ozonfix oliv 100ml z pipetą

Poczuj zmianę! Zasługujesz na piękną skórę!

Znoszenie bólu

Ozonfix to preparat doskonały, który pomaga natychmiast. Znosi ból, świąd, przynosi ulgę, przyspiesza gojenie i dezynfekuje. W szczególności przy:

 • alergiach skórnych, znosząc wszelkie objawy; zewnętrzne jak zaczerwienienie, pokrzywka, świąd;
 • brodawczakach, opryszczce, ospie wietrznej, ponieważ błyskawicznie dezaktywuje wirusy, nie zezwala na powstanie zmian na ustach i twarzy;
 •  grzybicy – zwalczając ją oraz zabezpieczając przed nią błony śluzowe oraz skórę i paznokcie;
 • odmrożeniach – dotlenia tkanki, przywraca krążenie;
 • odparzeniach pieluszkwych;
 • oparzeniach chemicznych wywołanych naświetlaniami bombą kobaltową;
 • oparzeniach słonecznych, gdzie przyspiesza rewitalizację skóry;
 • skórze atopowej i łuszczycy nawilżając skórę i za pomocą jonów tlenowych chroniąc ja od mikroświata zewnętrznego;
 • stanach zapalnych;
 • stłuczeniach, wylewach podskórnych – przyśpiesza wchłanianie się wylewu, dzięki czemu nie powstają siniaki (nie działa na istniejące siniaki);
 • ukąszeniach przez owady – należy wcierać w miejsce ukąszenia do ustania bólu – świądu, co zależy od rodzaju owada. Przy użądleniach może utrzymywać się rumień. Po kleszczu zmniejsza się ryzyko zachorowania na boreliozę;
 • zranieniach – może być stosowany na otwarte rany, gdyż jest jałowy.

Dezynfekcja, zabezpieczenie od powikłań oraz ochrona operatora

ozonfix kosmetyk len

Ozonfix oprócz właściwości rewitalizujących oraz znoszących ból potrafi także doskonale dezynfekować oraz zabezpieczać pacjentów gabinetów medycyny i chirurgii estetycznej od powikłań po zabiegach. Chronić operatorów podczas kontaktu z pacjentem np. przy masażu. Preparat ten to niezwykle silny utleniacz, skuteczny w walce z bakteriami, wirusami i grzybami.

Ozonfix len, sprawdza się jako fantastyczny środek odkażający oraz przyspieszający gojenie ran okołoporodowych. Dlaczego? Ponieważ ma szersze spektrum działania na drobnoustroje i nie podrażnia okolic intymnych.

Synergia oleju lnianego tudzież oliwy z ozonem to duet idealny. Preparaty mają charakterystyczny zapach ozonu. Dla niektórych pacjentów jest to dodatkowy atut.

ozonfix len z pipetą

Ozonfix len 100ml z pipetą

100% naturalny, przebadany dermatologicznie

Ozonfix to produkt uniwersalny, niezbędny w gabinetach medycyny i chirurgii estetycznej oraz w każdym domu. Zapewnia skórze naturalną pielęgnację, regenerację, ulgę i ochronę, czyli to, co najlepsze.

Tags from the story
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.