FizjoMed Beauty

FizjoMed Beauty firma zajmująca się dystrybucja urządzeń dla branży beauty jednak oprócz samej dystrybucji prowadzi specjalne szkolenia.

FizjoMed Beauty – kilka słów o nas

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

FizjoMed Beauty – szkolenia kosmetyczne

Intensywny rozwój technologii wywiera ogromny wpływ na wiele dziedzin medycyny. Nie inaczej jest w przypadku branży beauty. Nowoczesne urządzenia kosmetyczne, które powstają w odpowiedzi na nowe odkrycia naukowe dotyczące ludzkiego organizmu, cechują się funkcjonalnością, która jeszcze kilka lat temu znajdowała się jedynie w strefie marzeń. Ułatwienie dostępu do innowacyjnego sprzętu kosmetyczkom i kosmetolożkom to główny cel działalności naszej firmy. Jednak oprócz samej dystrybucji prowadzimy specjalne szkolenie i dzielimy specjalistyczną wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, która jest niezbędna, by zrobić właściwy użytek z oferowanego asortymentu. Jeśli zależy Państwu na poszerzeniu oferty prowadzonego zakładu, zdobyciu nowych kwalifikacji, a tym samym bardziej kompleksowym podejściu do potrzeb pacjentów, nasza propozycja z pewnością przypadnie Wam do gustu – oferujemy szkolenia z obsługi wszystkich typów urządzeń z naszego katalogu produktowego oraz podstawowe i zaawansowane, zawodowe kursy kosmetyczne w świetnych cenach!

Szkolenia z obsługi laserów

W firmie Fizjo-Med Beauty nasze szkolenia kosmetyczne kierujemy do osób prowadzących gabinety kosmetyczne lub pracujących w gabinetach kosmetycznych. Chcących poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe umiejętności z zakresu obsługi profesjonalnego sprzętu kosmetycznego t.j np. laserów, HI-FU, Kriolipolizy itp. Chcących poszerzyć swoją wiedzę kosmetyczna z zabiegów kosmetycznych t.j np henna, depilacja woskiem, masaże twarzy itp. Posiadasz urządzenie a znasz jego możliwości i nie wiesz jak je obsłużyć. Nie zwlekaj zadzwoń pomożemy. Nasze kursy są prowadzone przez kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem, każde szkolenie zakończone jest certyfikatem.