FizjoMed Beauty

FizjoMed Beauty


fizjomed beauty zabieg


FizjoMed Beauty firma zajmująca się dystrybucja urządzeń dla branży beauty jednak oprócz samej dystrybucji prowadzi specjalne szkolenia.

FizjoMed Beauty – kilka słów o nas

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

FizjoMed Beauty – szkolenia kosmetyczne

Intensywny rozwój technologii wywiera ogromny wpływ na wiele dziedzin medycyny. Nie inaczej jest w przypadku branży beauty. Nowoczesne urządzenia kosmetyczne, które powstają w odpowiedzi na nowe odkrycia naukowe dotyczące ludzkiego organizmu, cechują się funkcjonalnością, która jeszcze kilka lat temu znajdowała się jedynie w strefie marzeń. Ułatwienie dostępu do innowacyjnego sprzętu kosmetyczkom i kosmetolożkom to główny cel działalności naszej firmy. Jednak oprócz samej dystrybucji prowadzimy specjalne szkolenie i dzielimy specjalistyczną wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, która jest niezbędna, by zrobić właściwy użytek z oferowanego asortymentu. Jeśli zależy Państwu na poszerzeniu oferty prowadzonego zakładu, zdobyciu nowych kwalifikacji, a tym samym bardziej kompleksowym podejściu do potrzeb pacjentów, nasza propozycja z pewnością przypadnie Wam do gustu – oferujemy szkolenia z obsługi wszystkich typów urządzeń z naszego katalogu produktowego oraz podstawowe i zaawansowane, zawodowe kursy kosmetyczne w świetnych cenach!

Szkolenia z obsługi laserów

W firmie Fizjo-Med Beauty nasze szkolenia kosmetyczne kierujemy do osób prowadzących gabinety kosmetyczne lub pracujących w gabinetach kosmetycznych. Chcących poszerzyć swoją wiedzę o dodatkowe umiejętności z zakresu obsługi profesjonalnego sprzętu kosmetycznego t.j np. laserów, HI-FU, Kriolipolizy itp. Chcących poszerzyć swoją wiedzę kosmetyczna z zabiegów kosmetycznych t.j np henna, depilacja woskiem, masaże twarzy itp. Posiadasz urządzenie a znasz jego możliwości i nie wiesz jak je obsłużyć. Nie zwlekaj zadzwoń pomożemy. Nasze kursy są prowadzone przez kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem, każde szkolenie zakończone jest certyfikatem.

fizjomed beauty laser

fizjomed beauty urządzenie solar czarny

fizjomed beauty urządzenie solar

fizjomed beauty urządzenie


Poprzednie
Następne

tel. 505 042 415
tel. 516 573 392
fizjomed-beauty@wp.pl

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Od zdrowej gleby do zdrowej cery – kosmetyka chlebowa
Wszyscy wiemy, jak powstaje chleb: z mąki, zakwasu (lub przy udziale drożdży)...
Czytaj więcej