LaSpa – stroje do endermologii

Argessspa - stroje do endermologii
Kochani! Idzie lato! A wraz z latem - bikini, krótkie kiecki, szorty. Rozmarzyć się można. Tylko gdzie ta letnia figura? Nie tylko nasze klientki szukają odpowiedzi na to pojawiające się po zimie pytanie. My, profesjonalistki, profesjonaliści również poszukujemy odpowiedzi. Ostatnimi laty, jednym z najbardziej lubianych zabiegów wyszczuplających, modelujących sylwetkę są różnego rodzaju i różnego typu masaże próżniowe np. endermologia.

JAKOŚĆ I INNOWACJA TO KLUCZ DO SUKCESU

ArgesSpa

Coraz więcej z nas, specjalistów decyduje się na wprowadzenie tego rodzaju zabiegów do swoich gabinetów. Tworzymy oferty krojone na miarę potrzeb odbiorców naszych usług. Nasi klienci oraz my sami cenimy sobie skuteczność zabiegów, ich nowoczesność, ale także komfort i przyjemne doznania. Dbamy o jakość usługi od samego momentu wprowadzenia jej do cennika. Czyż nie jest tak właśnie? Usługa dopięta w każdym calu, w każdym aspekcie daje nam komfort pracy, zadowolenie klienta, wspaniałe rezultaty. To z kolei zagwarantuje nam stały napływ nowych klientów oraz pełną satysfakcję z wykonywanej pracy. Dobrze, zacznijmy zatem od początku. Odpowiednia maszyna to jedno. Jest jeszcze kolejny, niezwykle ważny aspekt. Mianowicie – kostium zabiegowy.


Wszystkie stroje

znajdziesz


KOSTIUM DO ENDERMOLOGII WYGODNY NICZYM DRUGA SKÓRA – TO MOŻLIWE!

ArgesSpa

Zadałam sobie wiele trudu, by zapoznać się z ofertą dostępną na rynku. Jako główne kryterium postawiłam sobie to, że profesjonalny strój do zabiegów spa, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, powinien być wykonany ze specjalnego materiału zapewniającego higienę i komfort. Powinien być to strój, który zagwarantuje bezpieczeństwo i wygodę podczas zabiegu endermologii. A co byście powiedzieli gdyby jeszcze można było oznaczyć  własnym logotypem ten kostium zabiegowy lub woreczek do jego przechowywania? A co mi tam! Dorzucę jeszcze do kryteriów możliwość zamówienia bezpłatnego stroju do testowania. Jesteście ciekawi czy coś znalazłam?

LASPA – PRODUCENT INNOWACYJNYCH KOSTIUMÓW DO ENDERMOLOGII

Pewnie, że znalazłam! I uwierzcie, że wcale długo nie szukałam. I co więcej! Wcale nie musiałam rezygnować z żadnego interesującego mnie aspektu. LaSpa spełnił moje wymagania w 100%. Można zamówić strój testowy, oznaczyć własnym logotypem kostium lub woreczek do jego przechowywania. co więcej – standardowymi kolorami strojów jest czarny i biały, ale firma nie wyklucza stworzenia strojów w innym odcieniu. Wystarczy tylko skontaktować się z biurem. Cudownie, prawda? Nadmienić jeszcze pragnę, że materiał kostiumu, jest gładki i bardzo elastyczny. Dzięki temu strój ściśle dopasowuje się do ciała. Szyty jest płaskimi szwami, co powoduje, że nie uwiera a to z kolei podnosi komfort użytkowania. W okolicach miejsc intymnych wykonany jest z grubszej przędzy przez co jest mniej przezroczysty. Wersje dla kobiet i mężczyzn, ze stopą lub bez dają dodatkowe możliwości zaspokojenia potrzeb oraz upodobań w pełni spersonalizowanych.  Firma LaSpa od zawsze na pierwszym miejscu stawiała wysoką jakość wytwarzanych produktów.  Świadczą o tym liczne wyróżnienia i nagrody.  Zatem – jeśli współpracować, to zawsze z najlepszymi i najlepiej jak tylko się potrafi. Wypróbujcie i Wy.


ArgesSpa

Producent oferuje

wiele profesjonalnych produktów


Firma LaSpa oferuje nam wiele profesjonalnych i przede wszystkim potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu gabinetów. Sprawdźcie sami, co jeszcze mają w swojej ofercie TUTAJ.

Zostając w temacie zabiegów chciałabym przypomnieć też o tym jak ważna jest też pielęgnacja po tych bardziej inwazyjnych. Napisałam o kosmetykach do stosowania po zabiegu – TUTAJ. 🙂

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska
Brista – szczotki cudotwórcze
Chodź tu do mnie, chcę zadać Tobie pytanie. Powiedz mi szczerze –...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.