Akademia Spa

Akademia Spa to miejsce pełne pasji, kompetencji, pozytywnej energii i wieloletniego doświadczenia a przede wszystkim praktycznej wiedzy.

Akademia Spa


masaz-twarzy


akademia-spa-logo

Akademia Spa to miejsce pełne pasji, kompetencji, pozytywnej energii i wieloletniego doświadczenia a przede wszystkim praktycznej wiedzy.

Szkoła masażu Akademia Spa

Akademię Spa tworzą ludzie, którzy chcą dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi.
Nasza szkoła masażu to nowa filozofia szkoleń połączona z zaawansowanym doradztwem.
Doświadczeni trenerzy z wieloletnią praktyką i przede wszystkim wysoki standard szkoleń ‒ to nasze priorytety! Akademia Spa to szkoła masażu pełna pasji. Oferujemy szereg specjalistycznych kursów bazujących na najbardziej tradycyjnych i starożytnych metodach, cenionych od wielu wieków na całym świecie. Oferujemy wiedzę, fachowe podejście oraz zaangażowanie naszych specjalistów. Wierzymy, że indywidualna analiza umiejętności uczestników pozwoli uzyskać optymalne efekty.

 Akademia Spa – Ayurveda kurs

Wyjątkowy kurs, który nauczy Cię innego spojrzenia na prace z ciałem, energią i umysłem…
Kurs trwa 4 dni, a po jego ukończeniu każdy uczestnik otrzymuje dyplom Terapeuty Ayurvedyjskiego. Dzięki naszym szkoleniom w krótkim czasie zdobędziesz teoretyczne i praktyczne umiejętności wykonywania masaży ayurvedyjskich. Ayurveda została uznana przez Światową Organizację Zdrowia za najstarszy system medyczny świata. Dlatego na 4 dniowym kursie poznasz metodę, na bazie której powstały np. Tradycyjna Medycyna Chińska i Medycyna Tajów. Masaże i zabiegi ayurvedyjskie to tylko ułamek ogromnej wiedzy jaką niesie ze sobą filozofia Ayurvedy.
Kurs pozwala zgłębić tajniki masażu ajurwedyjskiego, który dąży do równowagi między ciałem, umysłem i duchem.

Akademia Spa – kurs Kobido

Jako jedyne centrum szkoleniowe w Polsce posiadamy w ofercie kurs masażu Kobido. Kobido to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.
Na kursie Kobido dowiesz się jak wykonać masaż tkanek głębokich na mięśniach twarzy oraz rozluźnić struktury tworzące zmarszczki mimiczne. Zapoznasz się z drenażem limfatycznym oraz głębokimi technikami liftingującymi i akupresurą. Kurs masażu liftingującego Kobido składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Uczestnicy kursu poznają zagadnienia dotyczące akupresury twarzy oraz ogólne zasady wykonywania japońskiego masażu twarzy.Na Kursie Kobido pozwala zapoznać się z tradycyjnymi japońskimi technikami masażu. Uczestnicy kursu nauczą się pracy na punktach akupresury, tak by uzyskać oczekiwany efekt liftingujący. Ogromne znaczenie dla skuteczności japońskiego masażu twarzy jest dobranie odpowiedniej techniki do indywidualnych potrzeb klienta. Ponieważ Kobido należy do najtrudniejszej techniki masażu, kurs Kobido organizowany przez Akademię Spa trwa kilka dni.

akademia-spa-szkolenie-z-masazu

Akademia-Spa-szkolenie

akademia-spa-masaz-twarzy

zabieg-na-stopach


Poprzednie
Następne

ul. ul.Bernadowska 2L/1
81-553 Gdynia


tel +48 538 454 060

info@akademia-spa.pl

Tags from the story
, , ,
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Academie
Ekskluzywne kosmetyki oraz dermokosmetyki dla salonów kosmetycznych, spa oraz sklepów on-line.
Czytaj więcej