Suplementy diety. Czy pozwolą zachować młodość?

Suplementy diety jeszcze jakiś czas temu kojarzyły mi się tylko i wyłącznie z odchudzaniem. Rynek oferował ich niewiele, za to zdarzało się, że skład pozostawiał wiele do życzenia. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o suplementach, dzięki którym poczujecie się świetnie, uodpornicie organizm, a przy okazji będziecie wyglądać młodo, zdrowo i promiennie. Zapraszam w podróż po tych dobrych składnikach, na które warto zwrócić uwagę.

Włosy, skóra i paznokcie

Nasza skóra najszybciej zdradza wiek. Dlatego warto o nią dbać nie tylko od zewnątrz za pomocą kosmetyków, ale również od wewnątrz. I tutaj z pomocą przychodzą suplementy. Pamiętajcie, żeby zawsze przed zakupem czytać skład, a jeśli nie jesteście czegoś pewni – zapytajcie sprzedawcę. Szukajcie naturalnych składników, takich, jak ekstraktów ze skrzypu polnego, pędów bambusa czy pokrzywy zwyczajnej. Suplementy powinny zawierać również witaminy C oraz E, które pięknie wpływają na zdrowy i młody wygląd. Właśnie tak – witamina C jest dobra nie tylko na przeziębienie 🙂

Bądźcie nie tylko piękni i młodzi

Aby długo żyć w obecnych, stresujących czasach i cieszyć się dobrym zdrowiem, trzeba pomóc Matce Naturze. Zapewne słyszeliście o antyoksydantach i ich właściwościach. Ale czy sami je stosujecie? Na świecie istnieje mnóstwo zdrowej żywności, którą można “zamknąć” w wygodnych kapsułkach i dzięki temu regularnie przyjmować ważne składniki odżywcze. Antyoksydanty usuwają wolne rodniki, są kluczowym elementem diety antyrakowej i wspomagają odporność organizmu. Dodatkowo, możecie liczyć na spowolnienie procesu starzenia się i pomoc w walce ze stresem. Zobaczcie, ile pozytywnych rzeczy czeka na Was, jeśli zdecydujecie się wprowadzić do Waszego życia jedną, “magiczną” kapsułkę.

Nie tylko rozwiązywanie krzyżówek…

…pomaga w ćwiczeniu pamięci i koncentracji. Moja babcia namiętnie i regularnie oddaje się tej pasji i to oczywiście bardzo fajna sprawa. Jednak, nie ukrywajmy – nie każdy ma na to czas. Jeśli chcecie jak najdłużej pozostać sprawni pod tym względem, postawcie na suplementy, których zadaniem jest rozjaśnienie Waszych umysłów 🙂 Składnikami odpowiedzialnymi za odpowiednie działanie są miedzy innymi: ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego, cholina i L-tyrozyna. Wszystko naturalne, odpowiednie dla wegan i bez zbędnych konserwantów. Można? Można 🙂

Nigdy nie bójcie się zadawać pytań odnośnie suplementów, które Was interesują. Ja polecam Wam korzystanie z tych, których producenci niczego nie ukrywają i bez problemów ujawniają skład swoich produktów. Wówczas wiecie, że jesteście bezpieczni.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
K2 Medical & Dental Clinic
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Najpopularniejsze u nas są:...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.