Academie

Académie Scientifique de Beauté Paris

Paryska marka kosmetyczna, która tworzy naturalne, skuteczne i bezpieczne formuły pielęgnacji skóry.

Historia marki Académie Scientifique de Beauté Paris to historia współczesnej kosmetologii, która zaczęła się ponad 130 lat temu. Wówczas, w 1890 roku w swoim paryskim laboratorium dr. Alexandre Lamotte opracował pierwsze innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry o wyjątkowych konsystencjach i zapachach, które wciąż zachywacją klientki na całym świecie.
Od tamtego czasu, zainspirowana ciągłym podejściem do innowacji, marka bezustannie tworzy aktywne i odpowiedzialne formuły pielęgnacyjne. Dzięki autorskiej eko-biomimetycznej formule szuka rozwiązań kosmetycznych, które zapewnią najlepszą równowagę między jakością, naturalnością, wydajnością i zmysłowością.

Czyste i naturalne formuły

Academie to jedna z nielicznych rodzinnych marek kosmetycznych. Ta niezależność i duch rodzinny pozwolił stworzyć jej własne laboratoria w Paryżu, w których powstają bezpieczne i skuteczne produkty do codzinnej pielęgnacji twarzy i ciała. Académie Scientifique de Beauté Paris stawia na czyste formuły, dostępne dla wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej wrażliwych, i zobowiązuje się do używania butelek, tub i słoików, które w 100% nadają się do recyklingu oraz posiadają ekologiczny certyfikat FSC dotyczący opakowań. Marka stawia na autentyczne, wydajne, czyste i przyjazne środowisku kosmetyki.

 

Marka wybierana przez kosmetologów

Od samego początku Académie dzieli się też swoją wiedzą z ekspertami urody i profesjonalistami z salonów kosmetycznych i spa. Marka stworzyła swój własny system edukdacyjny, a jej odkycia wielkorotnie pchnęły kosmetologię na nowe tory światowego rozwoju. W Polsce Academie jest obecna od 1935 roku i współpracuje z salonami urody, które cenią sobie najwyższą jakość usług i dążą do nieustannego rozwoju.

Wyłączny dystrybutorem w Polsce jest ForSpa Group.
www.forspagroup.pl

  • ul. Ruczaj 89,
  • 02-997 Warszaw
  • 22 858 39 22