Terminal PeP – aby salon był piękny i inteligentny

W dzisiejszych zabieganych, pełnych elektroniki czasach, klientów do Twojego salonu przyciągnąć mogą nie tylko zabiegi, jakie wykonujecie.

Dziś klienci doceniają także inne udogodnienia. Jednym z nich jest możliwość płatności elektronicznej. Bardzo ułatwiają to terminale PeP. One zajmą się wszystkimi szczegółami związanymi z płatnościami, a Wy będziecie mogli zająć się tym, co dla Was najważniejsze, czyli fachową obsługą klientów.

Piękna strona płatności

Jeśli chcecie móc w pełni poświęcić czas tylko na wykonywanie usług na najwyższym poziomie, to lepiej nie mogliście trafić. Wystarczy jedno urządzenie od PeP. Jest ono oparte na znanym większości z nas ze smartfonów systemie Android. Terminal łączy w sobie możliwość dokonywania płatności, system sprzedażowy i dział marketingu. To takie małe “centrum zarządzania” Waszym salonem piękności.

Formalności? Tu mamy tylko przyjemności

Jeśli jesteście właścicielami salonu Beauty, to z pewnością Waszym głównym celem jest skupienie się na urodzie i zdrowiu swoich klientek. Najważniejsze jest wykonywanie usług i zapewnienie komfortu klientkom, zarówno podczas zabiegów, jak i podczas takich formalności jak płatność. Terminal PeP ułatwi Wam to zadanie.

Tak jak wspomniałam, zdecydowanie wykracza on poza zasięg zwykłych usług terminali. PeP pomaga na przykład w działaniach marketingowych. Jak to możliwe, że terminal płatniczy to skuteczne markeingowe narzędzie?

Wszystko dla klientów

Nic tak nie przyciąga klientów, jak wyjątkowe i indywidualne podejście do każdego z nich. Skutecznie w takim marketingu pomoże Wam terminal PeP. Możecie ustawić na nim wybrany przez siebie komunikat na wydruku. Za każdym razem, gdy Twoi goście dostaną od Ciebie wydruk potwierdzający płatność – będą mogli przeczytać na nim dedykowany komunikat!


Terminal PeP

Jeśli chcesz, aby Twój salon pięknie się rozwinął, to zajrzyj…


Podsumowanie

Aby wyróżnić się spośród konkurencji możecie pomóc sobie nie tylko jakością wykonywanych usług. Teraz możecie zadbać także o piękno dokonywania płatności. Wystarczy jedna, dobra decyzja – wybór terminala z sytemem android, który pozwoli Wam nie tylko na zwykły odbiór płatności.

Na koniec jeszcze jeden argument dla tych, którzy na prawdziwym pięknie znają się najlepiej. Elegancki design terminala z wygodnym, dużym pięciocalowym ekranem – uroda terminala od PeP zdecydowanie zasługuje na docenienie.
Możecie prowadzić swoje płatności w prawdziwie pięknym stylu.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Meclo – producent wyjątkowej odzieży dla branży beauty
Meclo to producent profesjonalnej odzieży medycznej, w tym dla pracowników sektora urodowego....
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.