Szkolenia MLashes – profesjonalnie w temacie rzęs

mlashes
Jesteś Stylistką rzęs i chcesz się rozwijać? A może dopiero zaczynasz iść w tym kierunku? Oto, co dla Ciebie znalazłam.

Do tej pory współpracę z MLashes kojarzyłam tylko ze świetnej jakości produktami do stylizacji rzęs i brwi. Niedawno dowiedziałam się, że specjalizują się także w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń, które odbywają się pod okiem najlepszych profesjonalistów z branży. I to wszystko w aż 15 miastach w całej Polsce: Wrocław, Legnica, Bystrzyca Kłodzka, Rawicz, Wisła, Częstochowa, Warszawa, Poznań, Łódź, Opole, Białystok, Lublin, Kielce, Konin i Inowrocław. Zaciekawiłam Cię, czego możesz nauczyć się na tych szkoleniach? To zapraszam do lektury, przedstawię Ci ich najważniejsze założenia 🙂

Pod okiem profesjonalistów

Nikt tak dobrze nie nauczy Cię fachu, jak dobry specjalista w danym zawodzie. Tym bardziej jeśli chodzi o takie praktyczne zajęcie, jakim jest stylizacja rzęs i brwi. Na tym właśnie opierają swoją skuteczność szkolenia prowadzone przez instruktorki MLashes. Uczyć się możesz pod okiem jednej z 12 specjalistek, o których doświadczeniu możesz przeczytać TUTAJ. Także rodzaje prowadzonych przez nie szkoleń są różne, możesz wybrać, jakiej metody stylizacji chcesz się nauczyć.
Nie musisz martwić się tym, że termin szkolenia będzie kłócił się z Twoim napiętym grafikiem – termin szkolenia uzgadniasz indywidualnie. Więc jeśli już pracujesz w tym zawodzie, będziesz mogła dobrać sobie datę rozpoczęcia kursu tak, by Twoje Klientki nie odczuły przerwy w działaniu Twojego salonu.


Aby Klientki były zachwycone…

…musisz zadbać także o produkty, których używasz. Te najlepsze znajdziesz…


mlashes

Na czym polega ten sukces?

Do wyboru są przeróżne kursy – możesz szkolić się w temacie brwi lub rzęs. Szkolenia dzielą się na bloki praktyczne, teoretyczne, materiałoznawstwo. Nie brakuje także podpowiedzi dotyczących marketingu. Oczywiście w planie kursu znalazł się także czas na przerwę z posiłkiem – to znakomita okazja, by lepiej poznać się z instruktorką i innymi kursantami. Na każdym kursie obecnych jest tylko kilku uczestników. W niektórych miastach masz także możliwość indywidualnego szkolenia. Każdy kursant może pracować na swoim, specjalnie przygotowanym stanowisku. Dzięki temu szkoleniowiec podchodzi do każdego indywidualnie i poświęca odpowiednio dużo czasu.

Jeśli zapiszesz się na taki kurs, masz pewność, że to, co z niego wyniesiesz, to nie tylko certyfikat i teorie, ale otrzymasz przede wszystkim ogrom wiedzy praktycznej. Tak, by każda z Twoich przyszłych Klientek była zachwycona Twoimi umiejętnościami 🙂

mlashes

Podsumowanie

Jesteś gotowa do podjęcia kolejnego kroku w swojej karierze i do zdobycia dodatkowych umiejętności? To koniecznie skontaktuj się ze szkoleniowcem, który pomoże Ci poszerzyć swoje doświadczenie. I pamiętaj, że to, co wyniesiesz ze szkolenia to bardzo dużo, ale nie będzie to koniec przygody z MLashes. O nie, oni zdecydowanie dłużej dbają o swoich podopiecznych. Po kursie będziesz mieć rabat na te produkty. Będziesz także miała stałe wsparcie instruktora, który będzie czuwał nad tym, abyś mogła w pełni rozwinąć drzemiący w Tobie talent.

A może to nie Ty planujesz być specjalistą w tej branży, ale to marzenie Twojej siostry czy przyjaciółki? Fantastycznym pomysłem są bony na szkolenia. MLashes wygeneruje je w formie elektronicznej lub papierowej, a Ty będziesz mogła sprawić bliskiej osobie prezent, jaki pozwoli jej odnieść upragniony sukces.

mlashes
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Profesjonalne kosmetyki ATACHE — wielki powrót do Polski
Marka ATACHE powraca do Polski, by pomóc profesjonalistom w przeprowadzaniu zabiegów.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.