Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić
Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić
Szczupła, jędrna sylwetka. To marzenie kobiet nie tylko w okresie wiosennym, gdy myśl o rozebraniu się na plaży spędza sen z powiek. Zgrabne ciało chcemy mieć zawsze. I choć staramy się "trzymać formę", efekty często są znikome.

Być może stosowałaś już drakońskie diety. Podejrzewam, że masz za sobą też mniej i bardziej udane próby treningów z guru od odchudzania 😉 Niestety, rezygnacja z ulubionych produktów spożywczych i codzienne hartowanie ciała dużym wysiłkiem nie zawsze pomaga. Może to czas, by wspomóc te działania niezwykle skutecznym zabiegiem wykonanym najnowocześniejszym urządzeniem, NuEra Tight które “zrobi porządek” z całym ciałem? NuEra Tight to nowa era w kosmetologii.

Poczwórna korzyść

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić

Jakich zmian w swoim ciele pragniemy najczęściej i najbardziej? Cóż, Polki narzekają na nieestetyczny cellulit oraz wałeczki tłuszczu, które nie znikają pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia i uprawiania sportu. Chcemy też wyglądać młodziej i chętnie pozbędziemy się zmarszczek, stając się właścicielkami napiętej, gładkiej skóry twarzy. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi urządzenie, które musisz poznać. To może być odpowiedź na twoje marzenia 🙂


NuEra Tight

innowacyjne urządzenie od Lumenis


NuEra Tight jest nowym sprzętem znanej i docenianej na całym świecie marki Lumenis. To jedyny na świecie system posiadający aż 5 częstotliwości. Łączy w sobie najwyższą jakość wykonania ze spektakularnością efektów. Jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny dla pacjenta oraz łatwy w obsłudze dla operatora. NuEra Tight redukuje tłuszcz, cellilut, zmarszczki i skutecznie napina skórę. Nie powiesz mi, że znasz drugie takie urządzenie, które kompleksowo zajmie się naszymi największymi bolączkami 🙂

O tym nie mówi się głośno…

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy_ Wiemy, jak to zrobić

Wiesz, że zaczynamy się starzeć już po 30-tym roku życia? Choć brzmi to brutalnie i niektórym z nas może się wydawać, że to mit – nasz organizm wie lepiej. W tym czasie ludzkie ciało zaczyna wytwarzać mniej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Doskonale wiesz, że to one odpowiadają za utrzymanie skóry w jędrnej, napiętej i gładkiej formie. Oczywiście można uzupełniać braki tych składników używając kosmetyków wysokiej jakości i stosując suplementy diety. Tylko że każdy organizm jest inny i co podziała na ciebie – niekoniecznie pomoże mi. I odwrotnie.

Dlatego tak bardzo podobają mi się właściwości NuEra Tight. Zaawansowana technologia pozwala na uzyskanie widowiskowych efektów w krótkim czasie, bez inwazyjnej ingerencji w skórę. Urządzenie jest bardzo intuicyjne i tak zaprogramowane, by nawet w trakcie zabiegu móc zmieniać częstotliwość fal. Dzięki temu wybór odpowiedniego sposobu leczenia jest łatwiejszy i przede wszystkim – szalenie skuteczny. System pozwala też na bezpieczne zapisywanie w urządzeniu danych pacjenta (oczywiście bez żadnych wrażliwych informacji), co później pozwala na sprawną kontynuację leczenia.

A jak to wszystko działa?

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy_ Wiemy, jak to zrobić

Sekretem jest aż 5 długości fal radiowych, wytwarzanych przez urządzenie. Dzięki temu NuEra Tight nadaje się do pracy zarówno z delikatną skórą twarzy, jak i całym ciałem. Zastosowana technologia FocalRF® pozwala na powierzchowne lub głębokie dotarcie do tkanki tłuszczowej, w zależności od potrzeb pacjenta. Dzięki wielu częstotliwościom, dwoma trybami leczenia i skutecznemu masażowi mechanicznemu poprawia wygląd skóry i redukuje cellulit.


NuEra Tight

urządzenie do zadań specjalnych


Wysokie częstotliwości fal i precyzyjna kontrola temperatury wspomaga prawidłowy przepływ krwi, co skutkuje błyskawicznym wygładzeniem skóry twarzy. Co więcej – ten efekt będzie się pogłębiał, ponieważ zabieg stymuluje naturalną produkcję kolagenu. Myślę, że warto wspomnieć o jeszcze jednej, istotnej sprawie – NuEra Tight posiada system NuLogic, który pozwala na zaprojektowanie zabiegu pod konkretnego pacjenta. Pod kontrolą są: długość fali, wielkość elektrody i czas działania. TUTAJ poznasz więcej informacji i umówisz się na rozmowę w sprawie zakupu.

Dalej jest już z górki 😉 Urządzenie przyjedzie do twojego gabinetu, a doświadczeni operatorzy razem z tobą przeprowadzą kilka zabiegów. Takie szkolenie jest niezbędne, by rozpocząć pracę z pacjentami i w bezpieczny, ale też skuteczny sposób przeprowadzać wszystkie dostępne zabiegi.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Jaką kobiecą sylwetkę mężczyźni uznają za najseksowniejszą?
Kanony piękna zmieniają się na przestrzeni lat. Niegdyś ideałem były rubensowskie kształty....
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.