Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić
Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić
Szczupła, jędrna sylwetka. To marzenie kobiet nie tylko w okresie wiosennym, gdy myśl o rozebraniu się na plaży spędza sen z powiek. Zgrabne ciało chcemy mieć zawsze. I choć staramy się "trzymać formę", efekty często są znikome.

Być może stosowałaś już drakońskie diety. Podejrzewam, że masz za sobą też mniej i bardziej udane próby treningów z guru od odchudzania 😉 Niestety, rezygnacja z ulubionych produktów spożywczych i codzienne hartowanie ciała dużym wysiłkiem nie zawsze pomaga. Może to czas, by wspomóc te działania niezwykle skutecznym zabiegiem wykonanym najnowocześniejszym urządzeniem, NuEra Tight które “zrobi porządek” z całym ciałem? NuEra Tight to nowa era w kosmetologii.

Poczwórna korzyść

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy? Wiemy, jak to zrobić

Jakich zmian w swoim ciele pragniemy najczęściej i najbardziej? Cóż, Polki narzekają na nieestetyczny cellulit oraz wałeczki tłuszczu, które nie znikają pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia i uprawiania sportu. Chcemy też wyglądać młodziej i chętnie pozbędziemy się zmarszczek, stając się właścicielkami napiętej, gładkiej skóry twarzy. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi urządzenie, które musisz poznać. To może być odpowiedź na twoje marzenia 🙂


NuEra Tight

innowacyjne urządzenie od Lumenis


NuEra Tight jest nowym sprzętem znanej i docenianej na całym świecie marki Lumenis. To jedyny na świecie system posiadający aż 5 częstotliwości. Łączy w sobie najwyższą jakość wykonania ze spektakularnością efektów. Jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny dla pacjenta oraz łatwy w obsłudze dla operatora. NuEra Tight redukuje tłuszcz, cellilut, zmarszczki i skutecznie napina skórę. Nie powiesz mi, że znasz drugie takie urządzenie, które kompleksowo zajmie się naszymi największymi bolączkami 🙂

O tym nie mówi się głośno…

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy_ Wiemy, jak to zrobić

Wiesz, że zaczynamy się starzeć już po 30-tym roku życia? Choć brzmi to brutalnie i niektórym z nas może się wydawać, że to mit – nasz organizm wie lepiej. W tym czasie ludzkie ciało zaczyna wytwarzać mniej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Doskonale wiesz, że to one odpowiadają za utrzymanie skóry w jędrnej, napiętej i gładkiej formie. Oczywiście można uzupełniać braki tych składników używając kosmetyków wysokiej jakości i stosując suplementy diety. Tylko że każdy organizm jest inny i co podziała na ciebie – niekoniecznie pomoże mi. I odwrotnie.

Dlatego tak bardzo podobają mi się właściwości NuEra Tight. Zaawansowana technologia pozwala na uzyskanie widowiskowych efektów w krótkim czasie, bez inwazyjnej ingerencji w skórę. Urządzenie jest bardzo intuicyjne i tak zaprogramowane, by nawet w trakcie zabiegu móc zmieniać częstotliwość fal. Dzięki temu wybór odpowiedniego sposobu leczenia jest łatwiejszy i przede wszystkim – szalenie skuteczny. System pozwala też na bezpieczne zapisywanie w urządzeniu danych pacjenta (oczywiście bez żadnych wrażliwych informacji), co później pozwala na sprawną kontynuację leczenia.

A jak to wszystko działa?

Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy_ Wiemy, jak to zrobić

Sekretem jest aż 5 długości fal radiowych, wytwarzanych przez urządzenie. Dzięki temu NuEra Tight nadaje się do pracy zarówno z delikatną skórą twarzy, jak i całym ciałem. Zastosowana technologia FocalRF® pozwala na powierzchowne lub głębokie dotarcie do tkanki tłuszczowej, w zależności od potrzeb pacjenta. Dzięki wielu częstotliwościom, dwoma trybami leczenia i skutecznemu masażowi mechanicznemu poprawia wygląd skóry i redukuje cellulit.


NuEra Tight

urządzenie do zadań specjalnych


Wysokie częstotliwości fal i precyzyjna kontrola temperatury wspomaga prawidłowy przepływ krwi, co skutkuje błyskawicznym wygładzeniem skóry twarzy. Co więcej – ten efekt będzie się pogłębiał, ponieważ zabieg stymuluje naturalną produkcję kolagenu. Myślę, że warto wspomnieć o jeszcze jednej, istotnej sprawie – NuEra Tight posiada system NuLogic, który pozwala na zaprojektowanie zabiegu pod konkretnego pacjenta. Pod kontrolą są: długość fali, wielkość elektrody i czas działania. TUTAJ poznasz więcej informacji i umówisz się na rozmowę w sprawie zakupu.

Dalej jest już z górki 😉 Urządzenie przyjedzie do twojego gabinetu, a doświadczeni operatorzy razem z tobą przeprowadzą kilka zabiegów. Takie szkolenie jest niezbędne, by rozpocząć pracę z pacjentami i w bezpieczny, ale też skuteczny sposób przeprowadzać wszystkie dostępne zabiegi.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Peeling do twarzy i okolic brwi – czy znalazłam ideał?
Peelingów do twarzy jest na rynku mnóstwo. Jak wybrać ten, który nie...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.