Lab of Beauty

 

Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty?

Obecnie największą popularnością cieszy się metamorfoza włosów. Usługa pozwala nie tylko przejść całkowitą zmianę fryzury ale również zadbać o doskonałe samopoczucie. Innowacyjne rozwiązania w kilka godzin pozwalają na przemianę włosów w prawdziwe dzieło, wydobywając jednocześnie drzemiącą w każdej kobiecie niepowtarzalną osobowość. 
W skład usługi wchodzą między innymi – konsultacja i ocena kondycji włosów; dobór fryzury oraz koloru do kształtu twarzy, kolorytu cery, charakteru pracy czy osobowości z zachowaniem światowych trendów; dekoloryzacja lub koloryzacja w zależności od potrzeb metamorfozy; strzyżenie; kilkuetapowy program pielęgnacji i odbudowy włosów; konsultacja oraz dobór kosmetyków do pielęgnacji domowej. Dbałość o każdy szczegół procesu pozwala na przywrócenie włosom zdrowego i pięknego wyglądu.

Co Was wyróżnia spośród konkurencji?

Nasze miejsce wyróżnia przede wszystkim  kameralna atmosfera, profesjonalizm oraz gama  zabiegów na najwyższym, światowym poziomie, a także luksusowe wnętrza, które  pozwalają na spędzenie czasu w atmosferze relaksu. Tworzymy rodzinną atmosferę w miejscu pracy, gdzie każdy członek naszej ekipy jest tak samo ważny. Zainspirowani połączeniem technologii i natury, wspólnie tworzymy piękno, które nie istniałoby bez wysiłku oraz poświęcenia.
Dla nas równowaga to odpowiedzialność, jaką ponosimy za swoją pracę, za osoby, z którymi pracujemy, za naszych klientów, a także za świat, w którym żyjemy  Tworząc zrównoważone piękno, zachęcamy ludzi, aby dbali o siebie, środowisko, w którym żyjemy i pracujemy, oraz o rzeczy, które kochamy. Fryzjerstwo traktujemy jako nowy wymiar sztuki. Naszą filozofią jest budowanie relacji z samym sobą, z innymi i ze środowiskiem, w którym żyjemy.

Czy w Waszym salonie można również kupić produkty do pielęgnacji domowej?

Oczywiście, prowadzimy sprzedaż cenionych, naturalnych marek produktów zarówno w sklepie stacjonarnym jak i również sklep internetowym. Od samego początku tworzenia marki skupiliśmy się na tym, aby klient miał możliwość używania ulubionych produktów wykorzystywanych podczas wizyt salonowych również w domu. Skupiliśmy się na stworzeniu oferty produktów o wysokiej jakości, które są zaprojektowane tak, aby przez swoje działanie wyrażać nasz wyjątkowy styl. Jakość w naszym rozumieniu to możliwość używania najlepszych, dopracowanych produktów przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne.

Więcej o salonie
Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Salon Urody Beata Troć
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Farbowanie. Przede wszystkim blondy...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.