Redukcja tkanki tłuszczowej — wiemy, jak zrobić to skutecznie!

zrelaksowany mężczyzna podczas zabiegu redustim
Redukcja tkanki tłuszczowej to marzenie wielu osób borykających się z jej nadmiarem. Jeszcze do niedawna usuwanie tkanki tłuszczowej wiązało się z wielogodzinną operacją i zdecydowaną ingerencją w ciało.

Redukcja tkanki tłuszczowej wygląda dzisiaj inaczej. Na całe szczęście! 🙂 Ja chciałabym przedstawić ci Redustim®, produkt francuskiej firmy Cosmosoft® do usuwania podskórnej tkanki tłuszczowej oraz tłuszczu trzewnego odpowiedzialnego między innymi za choroby sercowo naczyniowe, udary, nowotwory, a także niepłodność męską i żeńską, w szczególności u pacjentów otyłych. Co jest w nim takiego niezwykłego? Przeczytaj mój artykuł, by poznać odpowiedzi na pytania:
kto powinien skorzystać z Redustim?
jak dokładnie działa ten produkt?
czy redukcja tkanki tłuszczowej to jedyny efekt po zabiegu?

Redustim — sprawdź, czy potrzebujesz

Ten innowacyjny produkt wykorzystuje działanie wolnozmiennego pola magnetycznego do 2 Gaussów. Jest bezpieczne, gdyż istnieje naturalnie w przyrodzie (4 razy więcej niż wartość pola magnetycznego ziemi).

Przeznaczony jest dla gabinetów lekarskich: dla ginekologów, endokrynologów, klinik płodności, kardiologów, dietetyków i dla centrów odnowy biologicznej, klubów fitness, a także gabinetów psychoterapii dla leczenia depresji! To szerokie zastosowanie zdecydowanie wyróżnia go spośród podobnych możliwości istniejących na rynku. Moim zdaniem Redustim jest bezkonkurencyjny.


maszyna redustim

Cosmosoft Redustim

służący do redukcji tkanki tłuszczowej


Z zabiegu przeprowadzanego za pomocą tego produktu, powinny skorzystać osoby otyłe, zwłaszcza przy otyłości brzusznej. Pomoże również kobietom leczącym się na bezpłodność, osobom z depresją oraz przemęczonym. Sprawdzi się też wśród tych, którzy uprawiają sport i regularnie odwiedzają siłownie czy kluby fitness.

Bliźniacze produkty to:

  • BodySculptor
  • MyoSculptor
  • Lipidrainor

Jak działa produkt firmy Cosmosoft?

łózko do zabiegu redustim

Redustim wykorzystuje wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości. Pobudza kanały wapniowe odpowiedzialne za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do spalania tłuszczu. Komórki tłuszczowe są eliminowane w trakcie zabiegu, dzięki czemu efekty są zdumiewająco szybkie. Osobiście doceniam, że cały proces jest przeprowadzany bezboleśnie, bez inwazyjnych czynności skutkujących długotrwałą rehabilitacją. 

Eliminacja kwasów tłuszczowych jest możliwa dzięki zastosowaniu dodatkowego mechanizmu mikro ciśnienia. Producent zaleca, by zabieg trwał od 30 minut do godziny. Łącznie powinno się ich przeprowadzić 12 – 3 lub 2 razy w tygodniu. Jest możliwy również proces ekspresowy 😉 Wówczas możesz zaprosić swojego pacjenta na codzienne wizyty, by zapewnić mu szybki efekt wyszczuplania. Warto też wspomnieć, że podczas zabiegu jest wytwarzane ciepło, co często prowadzi do intensywnego pocenia się. Zaproponuj więc klientowi jednorazowe spodnie, dzięki czemu zwiększysz jego komfort.

Przy okazji, zerknij na inną propozycję firmy Coherent. W artykule „Szczupła sylwetka i napięta skóra twarzy” opowiedziałam o ciekawym urządzeniu.

Redukcja tkanki tłuszczowej i inne efekty

mężczyzna leżący podczas zabiegu na łóżku

Na co może liczyć osoba decydująca się na zabieg? Redukcja tkanki tłuszczowej to oczywiście główna zaleta korzystania z Redustim, ale jest ich o wiele, wiele więcej. Na początku skupimy się jednak właśnie na eliminowaniu tłuszczu. Statystycznie, działanie Redustim skutkuje usunięciem 8% tłuszczu trzewnego i 4% podskórnego. Badania klinicznie potwierdzają utratę 6 centymetrów w talii po pełnej sesji. Musisz przyznać, że to spektakularne efekty 🙂 Poprawa wyglądu sylwetki jest widoczna i… odczuwalna. Po przeprowadzeniu zabiegów twój pacjent będzie nosić odzież aż o 2 rozmiary mniejszą!

Sama skóra staje się elastyczna i jędrna i, co zapewne Cię nie zdziwi, pacjent poczuje się w niej dużo lepiej 🙂 Uczucie lekkości towarzyszy po zakończeniu sesji i utrzymuje się przez długi czas, potęgując przyjemne wrażenia z zabiegu. Mam dobrą informację również dla osoby przeprowadzającej czynności za pomocą Redustim — nie będzie musiała stale być obecna przy pacjencie, bo urządzenie pracuje w bezpieczny sposób i nie potrzebuje nadzoru.


urządzenie redustim

Cosmosoft Redustim

służący do redukcji tkanki tłuszczowej


Jak myślisz — czy powinnaś zaprosić Redustim od firmy Coherent do swojego gabinetu? Ja jestem pewna, że tak. Co więcej, sama chętnie skorzystam z zabiegu, jeśli dowiem się, że masz go w swojej ofercie 🙂 

Ten produkt to jedyna taka rzecz w Polsce. Oznacza to, że im szybciej się na niego zdecydujesz, tym masz większą szansę na przebicie się wśród konkurencji. Wolnozmienne pole magnetyczne połączone z drenażem to proces, jaki absolutnie warto wprowadzić w swoim salonie. Bo jeśli nie teraz, to kiedy? 🙂

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
JetPeel®Pro- rakietowy hydropeeling
JetPeel®Pro to nowa, rozszerzona wersja obecnego od kilku lat na polskim rynku...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.