Ręczniki fryzjerskie Tisse Towels – praktyczne i ekonomiczne

Ręczniki fryzjerskie to podstawowe i niezbędne wyposażenie wszystkich salonów fryzjerskich. Mają za zadanie skutecznie zbierać wodę, dlatego muszą być bardzo chłonne. Oczywiście kolejna sprawa to odpowiednia wydajność. Osobiście nie lubię, kiedy się kruszą. Ręczniki fryzjerskie jednorazowe od Tisse Towels to najwytrzymalsze ze wszystkich, z którymi dotąd miałam do czynienia. Wykonane z dobrej jakość włókniny. Dostępne są dwa rodzaje – perforowane i gładkie. Zapewniają nie tylko czystość, ale gwarantują również niesamowicie wysoki poziom wykonywanych usług. Są wygodne w użyciu a dodatkowo pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Co dokładnie wyróżnia jednorazowe ręczniki fryzjerskie Tisse Towels?

Ręczniki fryzjerskie perforowane i gładkie

Tisse Towels kusi swoim bogatym asortymentem. Przyciągnąły mnie szczególnie fantastyczne jednorazowe ręczniki fryzjerskie.

Pierwsze z nich to ręczniki wykonane z włókniny perforowanej – niezwykle chłonnej i przyjemnie miękkiej. Doskonale sprawdzą się nie tylko w salonach fryzjerskich, ale i gabinetach kosmetycznych. Ręczniki fryzjerskie perforowane to fantastyczny sposób osuszania włosów i oczywiście układania turbanów. Ogromną zaletą tego modelu jest fakt, że każdy ręcznik jest składany oddzielnie. Dostępny w rozmiarach:

  • 40×70 cm
  • 50×70 cm. 

Wszystkie utrzymane w kolorze białym, choć tu muszę wspomnieć o bardzo ciekawej propozycji ręczników fryzjerskich perforowanych o czarnej barwie, występujących w rozmiarze 40×70 cm. 

Ręczniki włókninowe gładkie, to druga propozycja od Tisse Towels. Delikatne, miękkie wykonane z wysokiej jakości materiału wiskozowo-poliestrowego. Niezwykle chłonne i wytrzymałe na wszelkie rozdarcia. Polecane do salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych. Świetnie osuszą włosy. Nadają się doskonale do układania turbanów.

Dostępne w dwóch rozmiarach:

  • 40×70 cm, 
  • 50×70 cm. 

Ręczniki fryzjerskie

Tisse Towels


Dlaczego warto wybrać jednorazowe ręczniki fryzjerskie Tisse Towels? 

Ręczniki są przede wszystkim niesamowicie proste w użyciu. Choć mnie najbardziej spodobała się ich wytrzymałość, którą doceni każdy fryzjer. Nie trzeba ich nawet odrywać, by nałożyć na ramiona klienta, gdyż każdy z nich jest fabrycznie składany oddzielnie. Bez wątpienia przyspiesza to pracę. 

Ręczniki fryzjerskie perforowane i gładkie wyglądają bardzo estetyczne. Co ważne, są bardzo ekologicznych rozwiązaniem. Nie trzeba ich prać, więc już zyskuję oszczędność na wodzie i preparatach, które wykorzystuje do dezynfekcji standardowych, materiałowych ręczników.

Zajmują niewiele miejsca w szafie, co docenią właściciele małych zakładów, gdzie każda wolna przestrzeń jest na wagę złota. 

Kolejnym atutem jest ich dużą chłonność oraz to, że nie pylą, a ich użytkowanie jest bardzo wygodne. Gwarantują niesamowity komfort pracy. Oczywiście to przekłada się na większą wydajność fryzjera. Ręczniki fryzjerskie pozwalają na swobodne wykonywanie czynności. Nie trzeba ich rozrywać, gdyż są już podzielone. To genialny, a zarazem praktyczny sposób dozowania, który czyni pracę fryzjera przyjemniejszą. 

Ręczniki fryzjerskie Tisse Towels to według mnie must have każdego salonu fryzjerskiego. A praca z nimi przynosi niemałe zadowolenie.

Stworzone przez
Więcej od Ewelina Kopec
Onda – poznaj sposób na piękne ciało bez cellulitu i tłuszczu
Onda to fenomenalne urządzenie, wykorzystujące mikrofale. Działa na wiele partii. Onda modeluje ciało...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.