Mrotex – wynajem profesjonalnych urządzeń medycznych i kosmetycznych

mrotex wynajem urządzeń

Mrotex zajmuje się szeroko pojętą obsługą salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej i SPA. Oferuje także wynajem urządzeń renomowanych marek. Mrotex cieszy się ogromnym uznaniem właścicieli salonów i gabinetów, za sprawą niezawodnego wyposażenia wysokiej jakości, jakie proponuje.

Z tego artykułu dowiesz się:

Mrotex - tylko najlepsze technologie

mrotex urządzenie

Mrotex zapewnia całościową obsługę wcześniej już wspomnianych salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz SPA. Jest wyłącznym dystrybutorem kilku cenionych i renomowanych firm w dziedzinie sprzedaży urządzeń medycznych. Oferuje profesjonalne wyposażenie salonów i gabinetów, które wyróżnia niezawodność i najwyższa jakość.

Doświadczenie zdobywane latami na szczeblu międzynarodowym pozwoliło firmie Mrotex na wybranie tylko najlepszych technologii. Są nimi ICOONE®, ICOONE® LASER, Onetec® czy OxyPro Age, cieszące się ogromnym uznaniem wśród klientów dużych klinik medycyny kosmetycznej oraz salonów odnowy biologicznej w Polsce.

Mrotex na piedestale stawia rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które spełniają oczekiwania bardzo wymagających osób. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz lekarskiej kadrze ekspertów z branży medycy i kosmetologii, która decyduje o wyborze najskuteczniejszych, opatentowanych technologii medycznych, właściciele salonów i gabinetów mają gwarancję otrzymania doskonałych efektów wykonywanych przez siebie zabiegów. Co więcej – Mrotex oferuje im jeszcze jedno, bardzo atrakcyjne rozwiązanie, jakim jest wynajem urządzeń medycznych i kosmetycznych.

Sprzęt kosmetyczny i medyczny na wynajem

icoone-Gold_mrotex

Branża medyczna, jak i kosmetyczna to szeroki wachlarz usług, zabiegów i technologii, w której bardzo często ciężko dokonać dobrego wyboru. Dlatego znaczna część gabinetów decyduje na wynajem urządzeń medycznych i kosmetycznych, szczególnie z uwagi na fakt  wyeliminowania stałych kosztów. To najpopularniejsze rozwiązanie wśród nowopowstałych gabinetów kosmetycznych rozpoczynających działalność na rynku medycyny estetycznej, ośrodków SPA a także tych salonów, którym zależy na zwiększeniu oferowanych przez siebie usług. Taki sprzęt poszerza nie tylko pole działania, ale świadczy również o wysokiej klasie i jakości danego miejsca.

mrotex icoone

Wynajem urządzeń

Kosmetycznych i medycznych

Urządzenia medyczne wynajmowane przez Mrotex posiadają niezbędne certyfikaty, co daje pewność, że zabiegi są bezpieczne, a rezultaty – doskonale widoczne. Do tego firma ta proponuje najskuteczniej opatentowane technologie medyczne, jak będąca liderem – Icoone® Laser, którą docenili wybitni profesjonaliści.
Wśród sprzętów medycznych na wynajem Mrotex oferuje:

  • Icoone,
  • Icoone Laser,
  • Cellu M6® Integral™,
  • Cellu M6® Keymodule 2I™,

Jeśli zaś chodzi o urządzenia kosmetyczne wynajmowane przez Mrotex są nimi:

  • Icoone,

O sposobach na przebarwienia przeczytałam także w artykule “Przebarwienia na twarzy. 3 sposoby na usunięcie przebarwień”

Korzyści, dla których warto wynająć urządzenia Mrotex

icoone-mrotex

Dlaczego wynajem urządzeń kosmetycznych i medycznych od Mrotex to doskonały pomysł? Dzięki tym sprzętom:

  • nie ponosisz stałych kosztów ich utrzymania, jak koszty serwisowe czy koszty wymiany części zużywalnych oraz unikasz zobowiązań długoterminowych, jakie często łączą się z zakupem urządzenia do gabinetu;
  • oferujesz najlepsze zabiegi i rozwiązania dla swoich pacjentów bez konieczności inwestowania pieniędzy w zakup urządzenia. A dodatkowo możesz liczyć na organizowane przez firmę Mrotex  szkolenia, dostawę, instalację, a także odbiór;
  • otrzymujesz dogodne i bardzo elastyczne warunki i terminy wynajmu, zarówno na dni, jak i tygodnie, a nawet miesiące;
  • zapewniasz klientom szeroki wybór technologii a swojemu gabinetowi – większe zyski i wspomaganie jego rozwoju oraz najnowsze technologie bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy. Dzięki temu przekonasz się, jak dana usługa będzie odpowiadać potrzebom klientów, spełni ich oczekiwania co do pożądanych efektów zabiegowych oraz sprawi, że chętniej będą do Ciebie wracali.

 

Urządzenia medyczne i kosmetyczne na wynajem od Mrotex to mnóstwo zalet, które przyniosą wymierne korzyści dla Twojego gabinetu. Najważniejsze z nich to brak stałych kosztów związanych z ich utrzymaniem, oferowanie zabiegów z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i oczywiście gwarantowane zadowolenie klientów.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Clinic Concept
Mamy wszystko czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji skóry. Pokażemy Ci kilka prostych...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.