Makijaż permanentny – jak wykonać go jeszcze lepiej?

maszynka glovcon w opakowaniu
Dla twoich klientek jest niebywale wygodny. Perfekcyjnie wykonany makijaż permanentny to oszczędność czasu i piękny wygląd o każdej porze dnia… i nocy. :) Jednak jego trwałość jest zaletą tylko i wyłącznie wtedy, gdy potrafisz go stworzyć, dbając o najmniejszy szczegół.

Dziś opowiem ci o produkcie, który usprawni twoją pracę i zapewni udany zabieg bez względu na to, czy wykonujesz makijaż permanentny ust, brwi czy oczu. To cały zestaw marki GLOVCON firmy Kwadron, który musisz poznać. Co potrafi i dlaczego warto go mieć w swoim gabinecie?

Makijaż permanentny – komfort dla… profesjonalistów

zestaw do makijażu permanentnego w opakowaniach

Wiem, że twoja praca nie jest łatwa. Precyzja, jaką musisz nabyć to efekt Twojego doświadczenia, któremu towarzyszą wzloty i upadki. Pozwól sobie na wygodę, jaką sama dajesz swoim klientkom. 🙂 Zestaw do makijażu permanentnego – INOX LADY PEN Makeup machine V2 – to nie tylko druga odsłona maszynki tej samej marki, którą możesz już znać.


kartridzę z igłą do maszynki glovcon

Cartridge Kwadron

niezbędne do makijażu permanentnego


Sprzęt na miarę XXI wieku

maszynka glovcon z zasilaczem

Nowa maszynka powstała w wyniku wysłuchania sugestii użytkowniczek. Muszę przyznać, że nie jest to częsta postawa producentów urządzeń. Jednak GLOVCON po raz kolejny staje na wysokości zadania, oddając w Twoje ręce produkt, który nie tylko wygląda bardziej nowocześnie, ale został też wzbogacony o nowe funkcje. Znajdziesz w nim mocny, 4-watowy silnik zapewniający dłuższą żywotność. No i muszę wspomnieć o ogromnym udogodnieniu – maszynkę możesz teraz podłączyć do praktycznie każdego zasilacza do urządzeń do makijażu permanentnego i tatuaży.

Maszynka Glovcon Inox Lady 2 została okrzyknięta w sieci Królową Pudrów, ponieważ jest to świetny sprzęt do uzyskania pięknych technik pudrowych.

maszynka glovcon z zasilaczem

Zalety na wyciągnięcie ręki

zasilacz do maszynki glovcon

Dlaczego jako linergistka potrzebujesz INOX LADY PEN Makeup machine V2? Bo chcesz wykonywać makijaż permanentny precyzyjnie, z legendarnym efektem WOW. 🙂 Poza zaletami maszynki, które wymieniłam wcześniej, możesz liczyć też na brak wibracji, bezawaryjny system i lekką konstrukcję zapewniającą komfort pracy. A gdyby tego było mało, producent zapewnia aż 12-miesięczną gwarancję na ten zestaw do makijażu permanentnego.


zasilacz nemesis do maszynki glovcon

Zasilacz Nemesis

w kolorze army green


maszyna glovcon podłączona do zasilacza

Prawda, że nie trzeba szukać daleko? TUTAJ poznasz szczegółową specyfikację urządzenia i zamówisz je do własnego gabinetu.

Potrzebujesz jeszcze więcej nowoczesności? TU przeczytasz nasz artykuł na temat terminalu płatniczego. Będziesz zaskoczona jego możliwościami!

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
MAGNEFFIO – Kropelkowo-powietrzna fala elektromagnetyczna
Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a my z dnia na dzień...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.