Makijaż permanentny – jak wykonać go jeszcze lepiej?

maszynka glovcon w opakowaniu
Dla twoich klientek jest niebywale wygodny. Perfekcyjnie wykonany makijaż permanentny to oszczędność czasu i piękny wygląd o każdej porze dnia… i nocy. :) Jednak jego trwałość jest zaletą tylko i wyłącznie wtedy, gdy potrafisz go stworzyć, dbając o najmniejszy szczegół.

Dziś opowiem ci o produkcie, który usprawni twoją pracę i zapewni udany zabieg bez względu na to, czy wykonujesz makijaż permanentny ust, brwi czy oczu. To cały zestaw marki GLOVCON firmy Kwadron, który musisz poznać. Co potrafi i dlaczego warto go mieć w swoim gabinecie?

Makijaż permanentny – komfort dla… profesjonalistów

zestaw do makijażu permanentnego w opakowaniach

Wiem, że twoja praca nie jest łatwa. Precyzja, jaką musisz nabyć to efekt Twojego doświadczenia, któremu towarzyszą wzloty i upadki. Pozwól sobie na wygodę, jaką sama dajesz swoim klientkom. 🙂 Zestaw do makijażu permanentnego – INOX LADY PEN Makeup machine V2 – to nie tylko druga odsłona maszynki tej samej marki, którą możesz już znać.


kartridzę z igłą do maszynki glovcon

Cartridge Kwadron

niezbędne do makijażu permanentnego


Sprzęt na miarę XXI wieku

maszynka glovcon z zasilaczem

Nowa maszynka powstała w wyniku wysłuchania sugestii użytkowniczek. Muszę przyznać, że nie jest to częsta postawa producentów urządzeń. Jednak GLOVCON po raz kolejny staje na wysokości zadania, oddając w Twoje ręce produkt, który nie tylko wygląda bardziej nowocześnie, ale został też wzbogacony o nowe funkcje. Znajdziesz w nim mocny, 4-watowy silnik zapewniający dłuższą żywotność. No i muszę wspomnieć o ogromnym udogodnieniu – maszynkę możesz teraz podłączyć do praktycznie każdego zasilacza do urządzeń do makijażu permanentnego i tatuaży.

Maszynka Glovcon Inox Lady 2 została okrzyknięta w sieci Królową Pudrów, ponieważ jest to świetny sprzęt do uzyskania pięknych technik pudrowych.

maszynka glovcon z zasilaczem

Zalety na wyciągnięcie ręki

zasilacz do maszynki glovcon

Dlaczego jako linergistka potrzebujesz INOX LADY PEN Makeup machine V2? Bo chcesz wykonywać makijaż permanentny precyzyjnie, z legendarnym efektem WOW. 🙂 Poza zaletami maszynki, które wymieniłam wcześniej, możesz liczyć też na brak wibracji, bezawaryjny system i lekką konstrukcję zapewniającą komfort pracy. A gdyby tego było mało, producent zapewnia aż 12-miesięczną gwarancję na ten zestaw do makijażu permanentnego.


zasilacz nemesis do maszynki glovcon

Zasilacz Nemesis

w kolorze army green


maszyna glovcon podłączona do zasilacza

Prawda, że nie trzeba szukać daleko? TUTAJ poznasz szczegółową specyfikację urządzenia i zamówisz je do własnego gabinetu.

Potrzebujesz jeszcze więcej nowoczesności? TU przeczytasz nasz artykuł na temat terminalu płatniczego. Będziesz zaskoczona jego możliwościami!

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Beauty Moments
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Keratynowe prostowanie, mezoterapia mikroigłowa...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.