BEAUTYLLAGEN – DAR RYBIEGO KOLAGENU W TROSCE O TWOJE PIĘKNO

saszetka beautyllagen na tle tulipanów
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale w ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się produkty kolagenowe.

Różne są ich opakowania, w różnej są formie, ale każdy z producentów zaznacza, że te preparaty to remedium na prawie wszystko. No, a już na pewno mają zatrzymać nadgryzający nas wszystkich ząb czasu.

WŁAŚCIWOŚCI KOLAGENU I CZEMU TEN RYBI JEST NAJLEPSZY ZE WSZYSTKICH

saszetki beautyllagen i witamina d3

Kolagen to białko, istotny składnik tkanki łącznej, który ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie stawów, kości i chrząstek. Jest odpowiedzialny za wytrzymałość i elastyczność tkanek i narządów, przyspiesza proces gojenia. Uważany jest za remedium przy schorzeniach stawów. Jednak białko – bez względu na to, skąd pochodzi – jest trawione w jelitach. Można rzec, że jest rozbijane na czynniki pierwsze, czyli aminokwasy. Tylko taka forma jest przez nasz organizm przyswajalna. Każdy kolagen, niezależnie od tego skąd pochodzi, ma podobny skład i dzięki temu właśnie także podobne właściwości. Znajdują się w nim takie aminokwasy, jak hydroksyprolina, glicyna, prolina.


saszetki beautyllaegen z kwiatami

Beautyllagen

w formie wygodnych saszetek


Najczęściej pozyskiwany jest ze skór bydlęcych, wieprzowych oraz z rybich. Ten ostatni  charakteryzuje się przede wszystkim tym, że wiązania chemiczne między włóknami kolagenowymi są rzadsze, co przekłada się na wyższą rozpuszczalność. W konsekwencji jest o wiele bardziej skuteczny i można wytworzyć z niego preparaty o lepszej jakości od produktów z kolagenem bydlęcym czy wieprzowym. Jego wysoki poziom rozpuszczalności pozwala na wykorzystanie bardzo łagodnych procesów obróbki, dzięki temu białko to podczas produkcji suplementów nie jest narażone na degradację w takim stopniu, w jakim są inne białka kolagenowe.

BEAUTYLLAGEN DLA WSPARCIA TWOJEGO ZDROWIA I URODY

saszetki beautyllagen na dzienniku

Czytając wiele na temat tego składniku natrafiłam na produkt o nazwie Beautyllagen. Producent, nie ukrywa, że to unikatowy nutrikosmetyk z kolagenem pochodzenia rybiego oraz z najczystszym związkiem siarki na świecie OptiMSM, witaminą C, kwasem hialuronowym i biotyną. W składzie produktu oprócz wspomnianego już kolagenu znajdziemy również  siarkę organiczną, która jest składnikiem niezbędnym do syntezy aminokwasów i enzymów. Substancja ta jest pomocna we wzmacnianiu paznokci, a także regeneracji wypadających, cienkich włosów.

W suplemencie zawarty jest również kwas hialuronowy, którego zadaniem jest zdolność wiązania wody, dzięki któremu wykazuje silne działanie nawilżające. Jest składnikiem macierzy międzykomórkowej, wspiera pozostałe białka w budowaniu jędrności, sprężystości i gęstości skóry. W składzie znajdziemy również Wit. C, która znana jest nam wszystkim z zastosowania w medycynie, wspiera naszą odporność oraz wzmacnia naczynia krwionośne. W kosmetyce też jest niezwykle cenna z racji działania przeciwutleniającego. Kwas askorbinowy działa również przeciwstarzeniowo. 


saszetki beautyllagen z tulipanami w tle

Beautyllagen

o pysznym pomarańczowym smaku


Dodatkowym atutem jest to, że Beautyllagen stosujemy raz dziennie. Jest w formie proszku do rozpuszczenia w wodzie oraz ma przyjemny smak pomarańczy. Dzięki temu łączymy przyjemne z pożytecznym, dbając przy okazji o dobre nawodnienie naszego organizmu.

Myślę, że warto skusić się na dobrej jakości produkt jakim jest Beautyllagen. W końcu nie ma nic cenniejszego niż nasze zdrowie, a jeśli dodatkowo tym samym produktem możemy wpłynąć na zahamowanie procesów starzenia, to grzechem jest tego nie uczynić. 

Gęste i piękne włosy również wpływają na nasz zdrowy i młody wygląd. Dowiedz się jak skutecznie zagęścić swoje włosy z mojego artykułu TUTAJ. 🙂

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska
Lakiery Hybrydowe Do Paznokci Shellac– Gwarancja jakości i bezpieczeństwa pracy w salonie.
Lakiery hybrydowe do paznokci to odpowiedź na potrzebę trwałego manikiuru. Połączenie zaangażowania,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.