DermaClear – kompleksowa hydrodermabrazja w Twoim salonie

urządzenie dermaclear z hasłem reklamowym
Jak przyciągnąć nowych klientów? Można próbować różnych programów lojalnościowych, reklamy, czy zmiany stylu wnętrza salonu. Jednak jeden sposób jest zawsze niezawodny - to wprowadzenie do oferty skutecznych zabiegów.

Jednym z popularnych i szalenie pożądanych zabiegów jest hydrodermabrazja. Można ją efektywnie przeprowadzić tylko wówczas, gdy ma się odpowiednią wiedzę, umiejętności i solidny sprzęt najwyższej jakości. Dlatego postanowiłam przyjrzeć się bliżej urządzeniu DermaClear, uznanej i cenionej firmy Alma Lasers. Chodź ze mną – wspólnie odkryjemy jego zalety i właściwości.

Hydrodermabrazja bez tajemnic

uśmiechnięte młode kobiety

Zacznijmy od tego, na jakie efekty będą liczyć klienci chcący poddać się temu zabiegowi w Twoim gabinecie. Odpowiednio przeprowadzona hydrodermabrazja ma za zadanie oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie skóry. Stąd już krótka droga do zatrzymania młodości na dłużej… Dla nikogo nie jest tajemnicą fakt, że cera pozbawiona zanieczyszczeń lubiących chować się w porach i innych zakamarkach skóry – starzeje się szybciej. Właśnie temu ma zapobiec DermaClear – nowoczesna platforma o szerokim zastosowaniu.


urządzenie dermaclear

Urządzenie DermaClear

niezbędne w każdym salonie kosmetycznym


Czym wyróżnia się DermaClear?

młoda kobieta w berecie na czerwonym tle

Na pierwszy rzut oka – to sprzęt o designerskim wyglądzie. Moim zdaniem estetyka sprzętów jest ważna, bo pozytywnie wpływa na ich odbiór przez klientów. W tym przypadku nowoczesność, objawia się więc nie tylko w samym działaniu platformy, ale również w stylu jej wykończenia. Przejdźmy jednak do sprawy najważniejszej, a więc tego, co potrafi DermaClear. W końcu to hydrodermabrazja interesuje nas najbardziej 🙂 Zwróć uwagę na te istotne aspekty:

  • Platforma posiada unikalną końcówkę, która obraca się o 360 stopni – dzięki temu pozwala na równomierne i skuteczne wprowadzenie kosmetyków i przeciwutleniaczy w głąb skóry;
  • Tę końcówkę wykonano z elastycznego silikonu; więc zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny dla klienta;
  • Wysoka moc ssania umożliwia precyzyjne, głębokie oczyszczenie cery, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

3 etapy sukcesu

kobieta w trakcie zabiegu hydrodermabrazji

Aby była skuteczna, hydrodermabrazja powinna zostać przeprowadzona dokładnie i kompleksowo. DermaClear, jak żadna inna platforma, umożliwia jej wykonanie w 3-etapowy sposób. Ten proces został stworzony przez profesjonalistów, dla których priorytetem jest Twoja wygoda podczas pracy oraz zadowolenie klienta wynikające ze skuteczności zabiegu. 

kosmetolog wykonuje zabieg hydrodermabrazji

Zobacz, jak wygląda hydrodermabrazja na miarę XXI wieku:

  1. Pierwszy krok to złuszczenie – DermaClear EXFO. Polega na usunięciu martwego naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń. Całość przebiega z użyciem peelingującego preparatu zawierającego alfa-hydrokwasy.
  2. Następny etap to oczyszczenie – DermaClear CLEANSE. Końcówka za pomocą funkcji ssącej usuwa brud zalegający w głębokich warstwach skóry i przygotowuje ją na dostarczenie preparatów odżywczych. 
  3. Czas na odżywienie i nawilżenie – DermaClear HYDRATE. To moment, w którym dzieją się prawdziwe cuda. Pielęgnacyjne serum zostaje podane bezpośrednio do skóry, optymalnie ją nawilżając i dostarczając przeciwutleniaczy.

W ten sposób hydrodermabrazja realnie poprawia stan cery przede wszystkim od środka.

Hydrodermabrazja dla każdego

młoda dziewczyna na różowym tle

Decydując się na zabieg, klienci oczekują spektakularnych efektów. Hydrodermabrazja wykonana za pomocą platformy DermaClear je gwarantuje. Sprzęt najwyższej jakości skutecznie odmładza i rozświetla twarz. Dzięki temu wygląda ona młodo i świeżo. Zabieg redukuje nieestetyczne zaskórniki oraz przebarwienia będące oznaką starzenia się. Klienci mogą liczyć również na głębokie nawilżenie, złuszczenie zrogowaciałego naskórka oraz wyrównanie kolorytu skóry.


urządzenie dermaclear

Urządzenie DermaClear

niezbędne w każdym salonie kosmetycznym


To wszystko powoduje, że hydrodermabrazja jest szalenie popularna wśród osób chcących zatrzymać młodość na dłużej. Teraz już wiesz, w jaki sposób im pomóc. TUTAJ przeczytasz więcej na temat DermaClear.

Jeśli chcesz prowadzić bezpieczny salon kosmetyczny, zerknij czego dowiedzieliśmy się na temat produktów jednorazowego użytku. Kilka ważnych słów na temat ręczników, czepków czy chust napisaliśmy TUTAJ.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Zabezpieczone: Leczenie zimnem – krioterapia i kriochirurgia
Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.