JEDYNKA FITNESS

zabieg-na-twarz

JEDYNKA - nasza oferta

Chcesz otworzyć studio urody, salon kosmetyczny, solarium lub klub fitness? Jesteś właścicielem pensjonatu, siłowni lub zarządzasz hotelem? Brakuje Ci funduszy na zakup sprzętu? Chciałbyś zareklamować swoją działalność?
Zgłoś się do JEDYNKI, a wszystko załatwisz w jednym miejscu. Wyposażymy każdą firmę, hotel, studio, klub fitness, siłownię, salon urody w kapsuły podciśnieniowe Vacu Silver Professional, Rollmasaże, solaria i lampy, kapsuły spa, sauny karbonowe, wellness i spa oraz sprzęt fitness. Zareklamujemy Twoją firmę lub usługi, wydrukujemy ulotki, karnety, wykonamy reklamę wizualną. Sfinansujemy Twoje inwestycje poprzez różne kredyty bankowe i leasing. Doradzimy w finansach i kredycie hipotecznym

JEDYNKA FITNESS - lider niezawodności

Przy zamawianiu sprzętu fitness bardzo ważne jest określenie do jakich celów będzie on wykorzystywany. Rozróżniamy trzy podstawowe grupy: domowy, pół profesjonalny oraz profesjonalny. Drogi kliencie nie patrz na cenę tylko na jakość! Do użytku komercyjnego zamawiaj zawsze sprzęt profesjonalny! Taki sprzęt zamówisz prosto od producenta kapsuł podciśnieniowych VACU SILVER PROFESSIONAL z bieżnią profesjonalną i 2 letnią gwarancją.
W JEDYNCE wszystko możesz zamówić w systemie ratalnym.

JEDYNKA FITNESS - skorzystaj z naszej wypożyczali

JEDYNKA to największa wypożyczalnia urządzeń do masażu limfatycznego rollmasaży i presoterapii w Polsce.
Rollmasaż i limfodrenaż możesz wynająć nawet na jeden miesiąc, preferujemy umowę na 3 m-ce z opcją przedłużenia. Pobieramy kaucję zwrotną. Koszt transportu w obie strony ponosi klient. Idealny sprzęt do rehabilitacji i odchudzania. Ujędrnia skórę, poprawia przemianę materii, rozbija tkankę tłuszczową, redukuje cellulit.

JEDYNKA FITNESS - nowoczesny sprzęt do presoterapii

Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż możesz wykonać, gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki, złagodzić ból zatok. Masaż limfatyczny wykonuje się w profesjonalnych salonach masażu lub w gabinetach medycyny estetycznej i odnowy biologicznej oraz zaciszu domowym. Główne zalety produktu, to wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki, uaktywnienie przezskórnej wymiany osmotycznej, a w efekcie zwiększenie obsorbcji składników czynnych, stymulacja układu żylnego i limfatycznego i nasilenie transferu płynów i złogów tłuszczów w kierunku organów filtrujących, poprawa elastyczności i odżywienia skóry wskutek zwiększenia przepływu limfy oraz podniesienia ciśnienia. Warto również wspomnieć, że drenaż zwiększa odporność organizmu poprzez stymulację systemu immunologicznego oraz zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek.

JEDYNKA FITNESS - kopuła podciśnieniowa Vacu Silver Professional

Vacu to kapsuła podciśnieniowa z z komercyjną bieżnią lub rowerem. To nieco futurystycznie wyglądające urządzenie treningowe, wyposażone w bieżnię znajdującą się w szczelnie zamkniętej kapsule z podciśnieniem, doskonale wpływa na lepsze ukrwienie dolnych partii ciała. W oparciu o zastosowanie tego rozwiązania osoba wykonująca nawet mało forsowne ćwiczenia jest w stanie znacznie szybciej zredukować tkankę tłuszczową zalegającą na brzuchu, udach czy też pośladkach. Praktycznie rzecz biorąc w zdecydowanej większości przypadków, bo w przeszło 90% ćwiczących osób, już po dwutygodniowym okresie ćwiczeń widać znaczne efekty. Sprawnie i systematycznie wykonywane ćwiczenia na VACU SILVER okazują się w obecnych czasach najbardziej skuteczną metodą w pozbywaniu się cellulitu. Jest to metoda skuteczna i co najważniejsze – jej zadowalający efekt utrzymuje się przez okres kilku miesięcy, jeżeli tylko wykonujemy odpowiednią ilość ćwiczeń.

jedynka-maszyna
jedynka-roler-do-masazu
jedynka-maszyna-do-zebiegu
maszyna-podcisnienie
jednyka-roler