JEDYNKA Medical & Fitness & Spa

JEDYNKA - nasza oferta

Chcesz otworzyć swoje studio modelowania sylwetki, solarium czy doposażyć swój lokal w sprzęt podwyższający Twój dochód? Brakuje Ci funduszy na zakup sprzętu? Zgłoś się do JEDYNKI, a wszystko załatwisz w jednym miejscu. Wyposażymy każdą firmę, salon urody w profesionalny sprzęt taki jak:  kapsuły podciśnieniowe Vacu Silver, Rollmasaże Gold, solaria,  sauny karbonowe, presoterapię, elektrostymulację, limfodrenaż, EMS stymulatory mięśni kolagen, i inne.  Pomożemy w uzyskaniu kredytu bankowego i leasingu. Prowadzimy szkolenia z obsługi naszych urządzeń oraz tygodniowe z zakresu otworzenia własnego studia modelowania sylwetki zakończone certyfikatem.

JEDYNKA - lider niezawodności

Przy zamawianiu sprzętu fitness bardzo ważne jest określenie do jakich celów będzie on wykorzystywany. Rozróżniamy trzy podstawowe grupy: domowy, pół profesjonalny oraz profesjonalny. Drogi kliencie nie patrz na cenę tylko na jakość! Do użytku komercyjnego zamawiaj zawsze sprzęt profesjonalny! Taki sprzęt zamówisz w JEDYNCE, a po zakupie nie musisz się martwić o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, który zapewniamy.

 

JEDYNKA - skorzystaj z naszej wypożyczali

JEDYNKA to największa wypożyczalnia urządzeń do masażu limfatycznego rollmasaży i presoterapii w Polsce.
Rollmasaż i limfodrenaż możesz wynająć nawet na jeden miesiąc, preferujemy umowę na 3 m-ce z opcją przedłużenia. Pobieramy kaucję zwrotną. Koszt transportu w obie strony ponosi klient. Rollmasażery to skuteczne urządzenia o różnorodnym designie, które bardzo cicho pracują i pozwalają zrelaksować się podczas zabiegu. JEDYNKA proponuje je w kilku wersjach różniących się przede wszystkim funkcjami. Rollmasażery: Silver domowy i Gold Professional to efektywne urządzenia, które estetycznie prezentują się w nowoczesnych salonach i gabinetach beauty.

JEDYNKA - nowoczesny sprzęt do presoterapii

Drenaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Drenaż możesz wykonać, gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki, złagodzić ból zatok. Masaż limfatyczny wykonuje się w profesjonalnych salonach masażu lub w gabinetach medycyny estetycznej i odnowy biologicznej oraz zaciszu domowym. Główne zalety produktu, to wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki, uaktywnienie przezskórnej wymiany osmotycznej, a w efekcie zwiększenie obsorbcji składników czynnych, stymulacja układu żylnego i limfatycznego i nasilenie transferu płynów i złogów tłuszczów w kierunku organów filtrujących, poprawa elastyczności i odżywienia skóry wskutek zwiększenia przepływu limfy oraz podniesienia ciśnienia. Warto również wspomnieć, że drenaż zwiększa odporność organizmu poprzez stymulację systemu immunologicznego oraz zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek.

JEDYNKA - kopuła podciśnieniowa Vacu Silver Professional

Vacu to kapsuła podciśnieniowa z z komercyjną bieżnią lub rowerem. To nieco futurystycznie wyglądające urządzenie treningowe, wyposażone w bieżnię znajdującą się w szczelnie zamkniętej kapsule z podciśnieniem, doskonale wpływa na lepsze ukrwienie dolnych partii ciała. W oparciu o zastosowanie tego rozwiązania osoba wykonująca nawet mało forsowne ćwiczenia jest w stanie znacznie szybciej zredukować tkankę tłuszczową zalegającą na brzuchu, udach czy też pośladkach. Praktycznie rzecz biorąc w zdecydowanej większości przypadków, bo w przeszło 90% ćwiczących osób, już po dwutygodniowym okresie ćwiczeń widać znaczne efekty. Sprawnie i systematycznie wykonywane ćwiczenia na VACU SILVER okazują się w obecnych czasach najbardziej skuteczną metodą w pozbywaniu się cellulitu. Jest to metoda skuteczna i co najważniejsze – jej zadowalający efekt utrzymuje się przez okres kilku miesięcy, jeżeli tylko wykonujemy odpowiednią ilość ćwiczeń.

  • Dojazd od ul. Piłsudskiego
  • ul. Gałczyńskiego 26
  • 76-200 Słupsk
  • Tel. czynny codziennie od 9 do 22
  • Przed przyjazdem wymagany kontakt tel.
  • 602 693 115
  • jedynka@home.pl
  • apr.jedynka@wp.pl