Ozonfix – przepis na zdrową i piękną skórę

Ozonfix - kosmetyk do ciała i twarzy
„Zalety ozonu” – temat szeroki i długi jak rzeka. Temat, nad którym pochylam się wraz z moją córką, by stworzyć ciekawą pracę na zaliczenie przedmiotu. Co to ozon – wszyscy wiemy. Tritlenek jest, jak sama nazwa wskazuje, cząsteczką zbudowaną z trzech atomów tlenu. Budując ozonosferę otacza Ziemię, pełni rolę protekcyjną. Chroni nas przed nadmierną ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe pochodzenia słonecznego. Ozon to silny związek utleniający się, zdecydowanie silniejszy od tlenu. Dzięki temu wykazuje właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. To wiedzą wszyscy – żadna to nowość. Jako mama – kosmetolog chcę poszperać głębiej i znaleźć odpowiedź w kosmetologii? O tak! To jest to!

OZON I KOSMETYKI – WCHODZĘ O TO!

Ozonfix

Słowem wstępu chciałabym nadmienić, że ozon wykazuje chemiczne powinowactwo do tłuszczy, tworząc związki, które pod wpływem wody uwalniają wolny tlen. Takie połączenie ozonu i tłuszczu z potem znajdującym się na powierzchni skóry przyczynia się do uwalniania związków aktywnych biologicznie. Z kolei one wykazują właściwości rewitalizujące, ochronne i natleniające. 

Ozonfix

Cudne połączenie i działanie. Tylko gdzie tego szukać? Odpowiedzią na to pytanie są produkty firmy Ozonfix. Asortyment sklepu to wyłącznie naturalne produkty wykorzystujące dobroczynne działanie ozonu. Idea marki jest prosta – ozon w połączeniu z oliwą dobrze się wchłania oraz perfekcyjnie nawilża skórę. Niebywałą zaletą jest to, że Ozonfix składa się z dwóch składników ozonu oraz oliwy lub oleju lnianego. Ta receptura sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy i piękny wygląd oraz koi po zabiegach medycyny estetycznej, opalaniu czy depilacji. Kusząco brzmi, nieprawdaż?


Ozonfix

Zdrowa skóra?

Mamy na to receptę


WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE? OZONFIX TAK DZIAŁA!

Ozonfix

Wszechstronne właściwości preparatów Ozonfix nie kończą się tylko za zaletach pielęgnacyjnych. Mają one wszechstronne działanie również antyseptyczne i przeciwbólowe. Z tego powodu mogą być stosowane nie tylko do twarzy ale również do kolan, łokci oraz na inne wymagające ukojenia bólu miejsca na ciele. Z racji jego działania polegającym na dotlenieniu tkanek, utlenia histaminę odpowiedzialną za ból i świąd oraz uwolnioną hemoglobinę.


Ozonfix

Więcej informacji

o tych kosmetykach znajdziesz


Dzięki swoim zdolnościom, preparaty Ozonfix, skutecznie odbudowują płaszcz hydrolipidowy, co z kolei wpływa na szybszą regenerację uszkodzonego naskórka. Z powodzeniem stosować go można w przypadku oparzeń, gdzie również będzie wpływał na szybszą regenerację oraz gojenie, ale także będzie niezawodny w przypadku trądziku czy w przypadku odleżyn i owrzodzeń. Osobiście z pełnym powodzeniem stosuje go również w przypadku nasilonych zmian atopowych u mojego syna.  

Tyle dobrego w jednej buteleczce. To naprawdę zaskakujące. A gdy dodam jeszcze, że cena preparatów jest jak najbardziej w zasięgu ręki, to produkty stają się oczywistym must have w każdym domu i gabinecie. Spróbuj i Ty. Całe to dobro znajdziesz TUTAJ. 🙂

Warto również sprawić sobie trochę przyjemności i sięgnąć po pięknie pachnącej kosmetyki, które opisałam TUTAJ. Z takimi kosmetykami nasze codziennie rytuały poprawią nie tylko wygląd naszego ciała, ale także nasz humor. 🙂

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.