Just Polska

Wszystko dla zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia!

Poznaj nas bliżej.

Od ponad 90 lat marka JUST cieszy się zaufaniem na całym świecie. Jesteśmy szwajcarską firmą rodzinną, która od trzech pokoleń buduje zaufanie Klientów, oferując produkty stworzone na bazie ekstraktów roślinnych i składników naturalnych najwyższej jakości.

Wszystkie artykuły marki JUST dostępne w Polsce są produkowane i kontrolowane wyłącznie w Szwajcarii. Każdy produkt ma określone działanie i może być stosowany w zależności od indywidualnych potrzeb. Wykorzystując moc ziół, tworzymy produkty dla zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia, które dzięki wysokiemu skoncentrowaniu charakteryzują się również niezwykłą wydajnością i skutecznością.

Just – dla ciała i umysłu

Bogactwo substancji roślinnych obecnych w przyrodzie pozwala na wytwarzanie naturalnych eliksirów dla ciała i duszy. Wśród asortymentu JUST można znaleźć:

Kremy ziołowe – z ziołowej apteczki JUST, które pozwolą Tobie i Twojej rodzinie cieszyć się dobrym zdrowiem każdego dnia. Olejki eteryczne – bezcenny dar natury. Olejki to nie tylko przyjemny zapach, ale również cudowne właściwości. Odkryj ich zalety, wybierz to czego potrzebujesz Ty i Twoje ciało i daj się oczarować pięknym zapachom! Produkty do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp – to długotrwała ochrona i pielęgnacja Twojej skóry. W końcu masz tylko jedno ciało, więc zadbaj o nie w odpowiedni sposób! Produkty do pielęgnacji twarzy – zapewnij swojej twarzy pielęgnację na najwyższym poziomie! Skoncentrowane składniki aktywne gwarantują skórze odpowiednie nawilżenie, odżywienie i regenerację. Kosmetyki do kąpieli i pod prysznic – łagodna pielęgnacja i oczyszczenie. I oczywiście duża dawka relaksu i odprężenia! Dermokosmetyki – regeneracja i pielęgnacja skóry bardzo suchej, wrażliwej, wymagającej i z tendencją do podrażnień. Pielęgnacja włosów – Dodatkowa porcja składników odżywczych dla pięknych, lśniących włosów i zdrowej skóry głowy.

Zapraszamy do świata JUST