Meclo

Meclo
Pracownicy służby zdrowia zobowiązani są nosić podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych medyczne ubrania. Przez wiele lat nikt nie troszczył się o to, aby były one nie tylko praktyczne, ale też podkreślały prestiż noszących je osób. To się na szczęście zmieniło i obecnie odzież medyczna oferowana jest przez zdolnych projektantów. Fasony bluz i spodni są zgodne z najnowszymi trendami w modzie, a materiały, z których szyta jest odzież dla pracowników służby zdrowia, są wysokiej jakości. Dostępna jest też bogata kolorystyka – biel już nie jest jedynym dopuszczalnym dla medyków kolorem.

Praktyczna i ładna odzież medyczna – Meclo.eu

Jeżeli tobie lub twoim pracownikom potrzebna jest odzież medyczna, sklep internetowy MeClo ma wszystko, czego potrzebujesz. W ofercie znajdują się między innymi komplety odzieży – zarówno damskiej, jak i męskiej. Składają się one z wygodnej bluzy i spodni lub spódnicy. Ubrania są tak wymyślone, by nie tylko gwarantowały wygodę przez wiele godzin pracy, ale też, aby można je łatwo założyć i zdjąć. Bluzy często są zapinane na praktyczne zamki błyskawiczne. Wyposażone są także w niewielkie kieszonki, do których można wsunąć niezbędne podczas pracy drobiazgi, czy po prostu długopis. Bluzy najczęściej są z krótkim rękawem, co daje komfort pracy – w placówkach medycznych panuje bowiem zwykle pokojowa temperatura.

Eleganckie i wygodne ubranie dla fizjoterapeuty

Doskonale wiemy, jak wiele wyzwań codziennie czeka na pracowników służby zdrowia, dlatego proponowane przez naszą markę komplety medyczne są dopracowane pod kątem użytkowym. Każde ubranie dla fizjoterapeuty, lekarza czy pielęgniarki gwarantuje swobodę ruchów, co znacząco ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Odzież wykonana jest z wysokiej jakości przewiewnego materiału zapewniającego komfort przez cały intensywny dzień. Co ważne, ubrania nie tracą swojej formy pomimo regularnego prania

Odzież dla dentystów przyjazna pacjentom

Ze względu na specyfikę pracy ubranie dla fizjoterapeuty musi być przewiewne i wygodne, aby nie krępowało ruchów i umożliwiało realizację wszystkich zadań. Praca fizjoterapeuty wiąże się z aktywnością fizyczną, dlatego odzież medyczna dla specjalistów fizjoterapii musi być elastyczna i odpowiednio dopasowana. Bluza i spodnie medyczne to najlepsze rozwiązanie dla fizjoterapeutów, którzy oczekują od uniformu wygody i funkcjonalności.

meclo_1

EVE_1007

meclo_2

EVE_0870


Poprzednie
Następne

ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno
+48 602 557 822, +48 13 420 01 31
contact@meclo.com.pl

Tags from the story
,
Stworzone przez
Więcej od Dawid Szynalewski
Wpadaj
Wpadaj Poznaj Wpadaj — komfortowy serwis i intuicyjną aplikację wspierające prowadzenie kalendarza...
Czytaj więcej