DERMOTECHNIKA

DERMOTECHNIKA — renomowane marki

Od 2002 roku rozwijamy naszą działalność w branży beauty. Firma kojarzona jest z produktami najwyższej jakości, które opracowywane są w oparciu o aktualny stan wiedzy dermatologicznej, najnowsze technologie i wyselekcjonowane składniki aktywne. Zajmujemy się dystrybucją renomowanych marek kosmetycznych oraz urządzeń do gabinetów kosmetycznych. Jesteśmy importerem i autoryzowanym przedstawicielem w Polsce kosmetyków marek: Jean D’Arcel Cosmetique, MC Cosmetics, e.p.t.q, Dalton Marine Cosmetics, Bioline Jató, JetemaVitten Injector.

 

DERMOTECHNIKA — najwyższa jakość

Za cel obraliśmy sobie dostarczenie klientowi produktów cechujących się jak najwyższą jakością i jednocześnie przystępną ceną. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas kosmetyki, urządzenia czy produkty medyczne spełniają najwyższe standardy. Zapraszamy do współpracy gabinety kosmetologiczne i kliniki medycyny estetycznej, które pragną oferować swoim klientom bezpieczne, najskuteczniejsze preparaty zabiegowe oraz te do pielęgnacji domowej. Nieustannie się rozwijamy poszerzając ofertę profesjonalną i detaliczną równocześnie dbając o łatwiejszą dostępność asortymentu poprzez zwiększenie liczby dystrybutorów regionalnych oraz przedstawicieli handlowych. Jakość obsługi naszych klientów jest dla nas równie istotna jak jakość importowanych preparatów, urządzeń oraz kosmetyków.

DERMOTECHNIKA — wyłączny dystrybutor ekskluzywnej marki Bioline Jató

 

Pod koniec 2021 roku zostaliśmy nowym, wyłącznym przedstawicielem ekskluzywnej, włoskiej marki Bioline Jató w Polsce.

Marka Bioline Jató to wyselekcjonowane składniki aktywne, na bazie których zostało opracowane i stworzone 16 linii luksusowych produktów pielęgnacyjnych dopasowanych do potrzeb wszystkich rodzajów skóry. Każda linia bazuje na zabiegu gabinetowym, autorskich masażach oraz procedurach zwanych „metodą”, dzięki czemu wizyta w gabinecie zmienia się w ekskluzywny i wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny. Bioline Jató to gwarancja efektów, luksusu i dbałości o każdy szczegół.

Zapraszamy do współpracy wszystkich dotychczasowych Klientów, którym produkty Bioline Jató są doskonale znane oraz tych, którzy chcieliby oferować usługi oraz produkty segmentu Premium.