Onda – poznaj sposób na piękne ciało bez cellulitu i tłuszczu

onda kobiece udo z pomarańczą w ręce

Onda to fenomenalne urządzenie, wykorzystujące mikrofale. Działa na wiele partii. Onda modeluje ciało i zwalcza cellulit. W czym jeszcze tkwi jej sekret?

Z tego artykułu dowiesz się:

ITP S.A. – specjalista od najlepszych technologii w medycynie estetycznej 

onda zabieg

Onda to niezaprzeczalnie jedno z najbardziej pożądanych urządzeń w dziedzinie medycyny estetycznej oferowane przez dystrybutora ITP S.A. Firma ta zajmuje znaczącą pozycję na rynku. Proponuje starannie wyselekcjonowane, innowacyjne technologie, urządzenia medyczne oraz sprzęt wellness znanych i cenionych na świecie marek, cieszących się renomą w Polsce i za granicą. Wszystkie wyróżnia wysoka jakość, bezpieczeństwo i skuteczność, potwierdzone certyfikatami.

ITP S.A.  podchodzi kompleksowo do każdego klienta, udzielając mu pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu celnie doradza w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych. Zapewnia także opiekę posprzedażową, serwis gwarancyjny obejmujący przeglądy i naprawy oraz szkolenia, które prowadzą specjaliści medyczni ITP S.A. Bezapelacyjnie ostatnim fenomen jest proponowany przez nich model Onda.

Onda - urządzenie idealne 

onda kobiecy brzuch

Onda to prawdziwie rewolucyjne urządzenie, które przy użyciu unikatowych mikrofal modeluje ciało oraz skutecznie zwalcza cellulit. Zostało wyprodukowane przez włoską firmę Deka. Tworząc je, wykorzystano fale elektromagnetyczne, które cieszą się ogromną popularnością w medycynie estetycznej, ze względu na niesamowite efekty, jakie przynoszą. Dodatkowo Deka opracowała jedyną w swoim rodzaju technologię, która opiera się na mikrofalach niwelujących cellulit, usuwających tkankę tłuszczową i jednocześnie napinających wiotką skórę. Mowa o technologii COOLWAVES TM. Onda bazuje właśnie na unikatowych mikrofalach Coolwaves™, o bezpiecznej częstotliwości, które to doskonale przedostają się do tkanki tłuszczowej i w całkowicie nieinwazyjny sposób przyczyniają się do jej zredukowania.

O tym, jak pozbyć się cellulitu domowymi sposobami przeczytałam w artykule “Jak się pozbyć cellulitu? 6 domowych sposobów”.

onda

Onda

Odkryj zupełnie nowy wymiar wygładzenia i wyszczuplenia

Onda składa się z dwóch głowic, wyposażonych w oryginalny system chłodzenia kontaktowego. To sprawia, że wykonywany przy jej pomocy zabieg jest całkowicie bezbolesny. Co więcej, chroni także tkankę zewnętrzną od przegrzania, bez ryzyka jej naruszenia.

Zabiegi z tym urządzeniem to prawdziwa przyjemność dla pacjenta i osoby je wykonującej, a także ogromny komfort oraz bezpieczeństwo. Mogą być wykonywane na wielu partiach ciała:

 • bokach,
 • brzuchu,
 • pośladkach,
 • ramionach,
 • udach,
 • podbródku (za sprawą odpowiednio wyprofilowanej głowicy).

Fenomenalne efekty pozabiegowe

onda kobieta

Urządzenie Onda skupia 80% energii na komórkach tłuszczowych, a 20% na powierzchownym efekcie termicznych. Po zabiegach z jego udziałem niepotrzebny jest okres rekonwalescencji. Jak dokładnie działa i jakie efekty przynosi?

Onda, jak wcześniej zostało wspomniane, składa się z dwóch głowic:

 1. Głębokiego działania, które redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit głęboki.
 2. Płytkiego działania – świetnie ujędrniająca skórę, a także doskonale redukujących powierzchowny cellulit.

 

Urządzenie Onda jest niezastąpione przy takich zabiegach, jak:

 • likwidacja drugiego podbródka przy użyciu nowoczesnej głowicy płytkiego działania, która pozbędzie się na dobre tkanki tłuszczowej z podbródka oraz szyi;
 • redukcja cellulitu, który rozbijany jest za pomocą płytko działającej głowicy;
 • redukcja miejscowo usytuowanej tkanki tłuszczowej. Technologia CoolwavesTM oddziałuje niezwykle głęboko i dokładnie. Rozbija komórki tłuszczowe, by następnie usunąć je z organizmu w naturalny sposób podczas procesów metabolicznych;
 • ujędrnienie skóry, które zapewniają mikrofale innowacyjnej technologii Onda. Przyczyniają się do wywołania skurczu włókien kolagenowych, jednocześnie stymulując wytwarzanie się nowego kolagenu, tym samym doprowadzając do ujędrnienienia i widocznego odmłodzenia skóry.

Urządzenie Onda to rewolucja w medycynie estetycznej. Już w 14 dni po jednym zabiegu u pacjenta zauważalna jest redukcja w talii oraz zredukowana tkanka tłuszczowa w innych partiach ciała. Co więcej – efekty są trwałe. A pacjenci po zabiegu bez problemu mogą natychmiast wrócić do codziennej aktywności.

Odwiedź naszą stronę: www.onda.pl

Stworzone przez
Więcej od Ewelina Kopec
MoLash – perfekcyjna odżywka dla Twoich rzęs
MoLash to numer jeden wśród kobiet. Jest gwarancją uwodzicielskiego spojrzenia. W czym...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.