Aesthetic Concept

Aesthetic Concept zabieg

O firmie Aesthetic Concept

Aesthetic Concept jako wyłączny dystrybutor firmy Aptos, pioniera technologii nici w zabiegach antiptosis, prowadzi działalność w szeroko rozumianej branży medycyny estetycznej. Najważniejszym celem jaki stawia sobie firma to profesjonalizm w funkcjonowaniu i kontakcie z Klientami. Swój schemat działania opieramy na propagowaniu wiedzy, organizowaniu szkoleń, dbałości o standardy i podnoszeniu kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze.

Aesthetic Concept – wysokiej klasy nowości technologiczne

Firma Aesthetic Concept chcąc jak najbardziej usatysfakcjonować swoich Klientów pragnie stale doskonalić i rozwijać swoją ofertę, wprowadzając wysokiej klasy nowości technologiczne, wykorzystując do tego swoje dotychczasowe ponad 15 letnie doświadczenie w zakresie technik pielęgnacji urody oraz uczestnictwo w najbardziej prestiżowych imprezach targowych, kongresach, seminariach i szkoleniach.

Marka Cebelia od Aesthetic Concept

Cebelia – linia kosmetyków opracowana przez firmę Laboratoires d’Anjou, które koncentrują się na dwóch głównych potrzebach skóry: codziennej pielęgnacji oraz pielęgnacji po różnego rodzaju zabiegach kosmetycznych lub chirurgii estetycznej. Opatentowane formuły, skutecznie skracają proces rekonwalescencji pozabiegowej, przyspieszają gojenie wszelkiego rodzaju ran powstałych na skutek przeprowadzonych operacji estetycznych, iniekcji czy zabiegów laserowych, redukują i korygują obrzęki i zasinienia. Wyciszają i regenerują skórę podrażnioną przez technologie laserowe czy fale radiowe. Likwidują swędzenie ciała po zabiegach epilacji czy liposukcji, szczególnie przy noszeniu bielizny uciskowej. Kosmeceutyki Cebelia przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie zdrowy i młody wygląd.

Marka Aptos od Aesthetic Concept

APTOS – nazwa pochodzi od łacińskiego słowa ANTI PTOSIS – przeciwko opadaniu. To jedyne nici na rynku, które faktycznie liftingują i rewitalizują tkanki. Za skutecznością metod Aptos stoją zaawansowane technologie opracowane przez zaangażowanych, od  ponad 20 lat w ten projekt, lekarzy z rodziny Sulamanidze, którzy  na co dzień pracują z pacjentami, wsłuchują się w ich potrzeby oraz obserwują i analizują efektywność podejmowanych działań przeciwstarzeniowych. Dzisiaj Aptos może poszczycić się 18 patentami, w tym 8 międzynarodowymi oraz licznymi światowymi nagrodami, w tym 5 prestiżowymi nagrodami Anti-Aging Beauty Trophies: trzykrotnie za „Najlepszą Nić Liftingującą”, za „Najlepszą rekonstrukcję twarzy” dla dr Konstantina Sulamanidze oraz  za „Najlepszą kliniczną korektę nosa” dla dr Albiny Kajaia. W Polsce metody Aptos, zostały czterokrotnie nagrodzone Perłą Dermatologii Estetycznej – w 2013 roku jako „Najlepszy produkt do niechirurgicznego liftingu”, w 2017 roku w kategorii „Łabędzia szyja”, w 2018 roku w kategorii “Harmonia Piękna” oraz 2020 roku w kategorii “Nici”.

Urządzenia Hightech od Aesthetic Concept

Najnowsze i najbardziej pożądane rozwiązania z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej dostępne w naszej ofercie! Oferujemy najnowsze technologie, najbardziej pożądane urządzenia światowych liderów, których skuteczność potwierdzają liczne badania, certyfikaty i przyznane na polskim i międzynarodowym rynku nagrody.  Wśród proponowanych rozwiązań warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę laserów niemieckiej firmy Asclepion Laser Technologies, a wśród nich m.in. najlepszy laser epilacyjny na rynku – MEDIOSTAR MONOLITH, najbardziej kobiecy laser JULIET, czy najczęściej kupowany laser Er:YAG – MCL31! W zakresie ginekologii estetycznej, poza wspomnianym Julietem, warto zwrócić uwagę na urządzenie EVA, które to przebojem zdobywa światowy rynek zabiegów ginekologicznych!

Aesthetic Concept kosmetyki rozowe
Aesthetic Concept zestaw
aesthetic-Concept-fotel
Aesthetic Concept